ReklamaB1 ŚO - nexentire 02.02-02.03 Piotr

Ogumienie

Opony

Opony rolnicze

27 dni temu  02.02.2024, ~ Administrator   Czas czytania 1 minuta

Strona 1 z 1

Supra Rib 7.50-18 8 PR SRF-02 to nowość w ofercie polskiego producenta opon i dętek KABAT TYRE. Opona dętkowa Supra Rib została specjalnie zaprojektowana z myślą o pojazdach rolniczych, zwłaszcza na koła prowadzące ciągnika.

Główne cechy produktu:

  1. Rzeźba bieżnika wielożebrowa. Opona wyposażona jest w rzeźbę bieżnika o profilu wielożebrowym, co gwarantuje doskonałe prowadzenie w różnych warunkach terenowych.

  2. Mocne klocki na barkach i bokach opony. Konstrukcja opony Supra Rib 7.50-18 obejmuje solidne i wysokie klocki na barkach i bokach, co przekłada się na wyjątkową stabilność w miękkiej glebie oraz na utwardzonych nawierzchniach.

  3. Doskonała sterowność. Innowacyjne rozwiązania zastosowane w tej oponie sprawiają, że pojazdy rolnicze wyposażone w Supra Rib 7.50-18 8 PR SRF-02 mogą efektywnie poruszać się zarówno na polu, jak i po drogach utwardzonych oszczędzając przy tym czas potrzebny na pracę oraz około 3% zużycie paliwa.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej polskiego producenta - www.kabat.pl - po więcej informacji o produkcie oraz pełną ofertę opon i dętek firmy KABAT TYRE.

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony