Ogumienie

Opony

Opony rolnicze

11 miesięcy temu  21.10.2020, ~ Administrator   

Strona 1 z 1

BKT wprowadza na rynek kilka nowości. Jedną z nich jest opona radialna AGRIMAX TURF RT 333, przeznaczona dla małych ciągników wykorzystywanych w ogrodnictwie oraz do zastosowań w sadach i winnicach - wszędzie tam, gdzie ważna jest rola opon w ochronie gleby. 

Opona AGRIMAX TURF RT 333 została zaprojektowana z bardzo głębokim bieżnikiem (R-3+), który umożliwia lepszą trakcję i gwarantuje wydłużoną żywotność. Kluczową rolę odgrywa również specjalna konstrukcja z klockami kierunkowymi. Opona ta gwarantuje również doskonałe właściwości samooczyszczające. Producenta nie zapomina o dobrym samopoczuciu pracy operatorów, podkreślając dbałość o wysoki komfort pracy w kabinie. Szczególną uwagę zwrócono na niskie opory toczenia dla zmniejszenia zużycia paliwa. Na początek, opona AGRIMAX TURF RT 333 jest dostępna w dwóch rozmiarach, 280/70 R 16 i 280/70 R 18, które mogą być montowane na przedniej osi małych ciągników.

Przykład z Holandii

W Steenbergen, w Holandii, Antonissen Pootaardappelhandel uprawia ziemniaki. To tradycja od trzech pokoleń. Właściciel gospodarstwa wyjaśnia, dlaczego wybrał opony BKT - AGRIMAX FORTIS i RIDEMAX FL 693 M. 

Antonissen Pootaardappelhandel VOF pracuje na 35 hektarach pod uprawę ziemniaków przy pomocy pięciu ciągników o różnej wielkości, opryskiwacza samojezdnego i wielu innych urządzeń stosowanych w maszynach polowych, w zależności od różnych cykli pracy na roli, siewu i zbioru.

- Jedną z najważniejszych cech, których oczekuję od opony  jest komfort jazdy z dobrą trakcją, zarówno na polu, jak i na drodze. Oczywiście musi ona również być w stanie pracować przy jednoczesnym utrzymaniu ciężaru, bez uszkodzenia gleby. Obydwie opony BKT gwarantują wyjątkową trakcję wraz z doskonałym prowadzeniem i doskonałym komfortem dla doskonałej jazdy - mówi właściciel gospodarstwa.

BKT w sporcie

Indyjski producent poinformował o rozrzeszeniu współpracy z australijską ligą krykieta, KFC Big Bash League. Partnerstwo podpisane w 2018 roku było początkowo przewidziane do 2021 roku, ale teraz będzie kontynuowane do 2023 roku. Jako partner ligowy, BKT otrzyma kilka dodatkowych praw, w tym zwiększoną widoczność na tablicach LED, ekranach wizyjnych, linach granicznych i mundurach sędziego. BKT otrzyma również prawo do tworzenia kilku aktywizacji, zarówno w miejscu rozgrywania zawodów, jak i poza nim, a także kompleksowe wsparcie cyfrowe od Cricket Australia. Marka BKT będzie również nadal bardzo widoczna podczas międzynarodowych meczów i imprez kibicowskich organizowanych w trakcie sezonu.

Tagi: BKT,

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony