Ogumienie

Opony

Opony rolnicze

10 miesięcy temu  23.05.2018, ~ Administrator   

fot. Piotr Łukaszewicz

Strona 1 z 1

Od 29 maja do 1 czerwca 2018 r. marka Barkley zaprezentuje swój całkowicie nowy wygląd podczas międzynarodowych targów opon i felg w Kolonii: The Tire Cologne. Międzynarodowa publiczność otrzyma tam szansę na doświadczenie nowego stylu firmowego Barkley. Oczywiście zaprezentowane zostaną tam również najnowsze opony ciężarowe, rolnicze i przemysłowe marki Barkley.

Nowy styl Barkley zostanie zaprezentowany w hali 7.1 na stanowisku E-020, E-028. Wszystkie materiały Barkley zyskały całkowicie odnowiony wygląd z wyrazistymi kolorami i kształtami. Zaktualizowano także stronę internetową barkley-tyres.com. Opony Barkley dostępne są w Europie od 2014 roku, więc teraz podjęto kolejny krok na drodze do uzyskania nowego konceptu marki Barkley. Właśnie ten rozpoznawalny i wyraźny wizerunek będzie prezentowany podczas targów The Tire Cologne.

- Atrakcyjność cenowa jest ważna dla klienta, ale Barkley oferuje coś więcej. Marka ta wyróżnia się pod względem jakości, asortymentu, wiedzy specjalistycznej, doradztwa i serwisu. Dzięki temu Barkley oferuje sektorowi detalicznemu odpowiednio wiele możliwości, trzymając się z daleka od odwiecznej dyskusji o cenach i w ten sposób odpowiadając na poważne zapotrzebowanie na rynku. Klienci mają do wyboru szeroki asortyment wysokiej jakości opon w atrakcyjnych cenach – zarówno dla sektora ciężarowego, rolniczego, jak i przemysłowego. Wybrane opony będzie można oczywiście podziwiać również podczas targów The Tire Cologne - przekonują przedstawiciele Barkley.

Barkley selektywnie poszukuje dystrybutorów, którzy chcieliby prowadzić markę Barkley jako markę własną w sektorze rolniczym, ciężarowym i przemysłowym. Wybierając Barkley, wybiera się jednak więcej niż tylko samą markę. Dystrybutorzy oferujący markę Barkley mają w rękach poważny atut, który pozwala na obsługę trzech sektorów w oparciu tylko o jedną markę. Selektywny wybór potencjalnych dystrybutorów zapewnia przy tym również możliwość rozwoju wraz z Barkley.

- Na zainteresowanych potencjalnych dystrybutorów czekamy więc na naszym stanowisku, aby omówić możliwości współpracy - informują przedstawiciele marki.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 2
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony