ReklamaB1 ŚO - nexentire 02.02-02.03 Piotr

Ogumienie

Opony

22 dni temu  07.02.2024, ~ Administrator   Czas czytania 7 minut

Strona 1 z 4

Opona stanowi jeden z kluczowych elementów obniżających koszty operacyjne w firmach transportowych. Podejście do doboru ogumienia w kontekście floty, a nawet pojedynczego kierowcy powinno być więc traktowane jako strategiczna decyzja nie tyle zakupowa, co inwestycyjna.

Często porównuje się wybór opon do inwestycji w tabor, co jest zrozumiałe zwłaszcza w rozmowach z właścicielami flot, kierownikami transportu czy osobami z działu finansów. Analogia do wyboru pojazdów wysokiej jakości zamiast tańszych jest prosta – decyzja ta po prostu opłaca się w perspektywie długoterminowej. Podobnie jest z oponami.

– W świecie floty inwestycja w solidne ogumienie to nie tylko kwestia bezpieczeństwa i wydajności, ale także decyzja, która przekłada się na ekonomiczne i operacyjne powodzenie biznesu. Opony są fundamentem, to na nich opiera się każda podróż, a inwestycja w wysoką jakość oznacza zdecydowanie więcej niż tylko komfortową jazdę. Wybór ogumienia do pojazdów flotowych wpływa na szereg obszarów, takich jak chociażby bezpieczeństwo kierowców, terminowość dostaw, trakcja w trudnych warunkach atmosferycznych, a także rentowność przedsiębiorstwa – tłumaczy Przemysław Żabnicki, dyrektor sprzedaży opon osobowych i dostawczych Michelin.

Michelin, lider w produkcji opon, prezentuje rodzinę opon MICHELIN Agilis, która doskonale łączy innowacyjne rozwiązania z niezawodnością i trwałością oraz niskimi kosztami eksploatacji. Wszystko to wpływa bezpośrednio na poziom zwrotu z inwestycji w opony najwyższej jakości, jednocześnie poprawiając mobilność floty poprzez większe przebiegi, wzrost poziomu bezpieczeństwa oraz mniejszą liczbę przestojów z powodu awarii ogumienia.

Gama opon MICHELIN Agilis: bezpieczeństwo, trwałość i ochrona środowiska

Rodzina opon MICHELIN Agilis dla pojazdów dostawczych stanowi doskonały przykład rozwiązania, które w ujęciu kosztowym przynosi realne korzyści. Pracownicy linii opon osobowych i dostawczych Michelin codziennie spotykają się z przedsiębiorcami, prezentując przewagę tego rozwiązania na podstawie analiz CPK (koszt na kilometr) lub bardziej zaawansowanych TCO (całkowity koszt posiadania). Gama opon MICHELIN Agilis to 4 produkty w 22 rozmiarach na 3 różne sezony z najbardziej rozbudowaną ofertą Cross Climate, tj. 40 produktów, które łączy przekonanie, że trwała i bezpieczna opona to najlepsza inwestycja dla pojazdu.

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony