ReklamaB1 ŚO - wymianaopon 01.12-31.12 Piotr

Ogumienie

Opony

miesiąc temu  28.10.2021, ~ Administrator   

Strona 1 z 2

Gazeta Auto-Bild przeprowadziła test 32 modeli opon całorocznych w rozmiarze 225/50R17 zakupionych anonimowych na rynku. Po pierwszej próbie bezpieczeństwa, hamowania na mokrej i suchej nawierzchni wyłoniono 16 finalistów, którzy uczestniczyli w pełnym zakresie testów, a wśród nich Kumho Solus 4S HA32. Opony były testowane w warunkach zimowych na torze Ivalo w Finlandii, próby na suchej i mokrej nawierzchni przeprowadzono na torach testowych w niemieckim Pappenburgu i austriackim Wachauringu.

Kumho Solus 4S HA32 dała się poznać jako opona wszechstronna o zbalansowanych parametrach we wszystkich warunkach, ze wskazaniem na suche i zaśnieżone drogi. W gronie  testowanych opon Kumho wyróżniało się największą trwałością, optymalnymi oporami toczenia oraz najniższym kosztem na 1000 km. Auto Bild (Auto Świat) przedstawił opony w  nowym ciekawym rankingu, „ile gumy traci opona podczas eksploatacji”. W zestawieniu, w prosty sposób pokazano utratę masy opon podczas ich użytkowania, a która to w postaci pyłów składających się z resztek gumy pozostaje w naszym środowisku. W tym zestawieniu Solus 4S HA32 uplasowała się bardzo wysoko i jako jedna z dwóch modeli opon, uzyskała najwyższą ocenę „zieloną” spośród 32 przetestowanych modeli. Przeprowadzony test opon całorocznych dowiódł, że opona Kumho jest najlepszym eko-wyborem dla użytkowników i ma zbalansowane osiągi oraz, że wysokiej klasy opony całoroczne stanowią ciekawą alternatywę dla opon sezonowych, nawet w przypadku aut o wyższych osiągach.  

- Nasz produkt Solus 4S HA32 to opona zaprojektowana specjalnie z myślą o klimacie i warunkach drogowych w Europie, opona oferuje stabilne i doskonałe osiągi nie tylko na mokrych i suchych nawierzchniach, ale także na ośnieżonych drogach. Nowoczesna mieszanka SOLUS 4S HA32 i zygzakowaty wzór bieżnika w kształcie litery V zwiększają przyczepność i wydajność na mokrej nawierzchni, poprawiając skuteczność hamowania o ponad 15% w porównaniu z poprzednimi modelami i przyczyniają się do uzyskania klasy B przyczepności na mokrej nawierzchni w ramach unijnego systemu etykietowania opon. Ponadto, optymalna rzeźba bieżnika z trójwymiarowymi 3D samoblokującymi lamelami, zapewnia doskonałe hamowanie i znakomite prowadzenie o każdej porze roku, nie tylko na drogach suchych, mokrych, ale również zaśnieżonych - mówi prezes Kumho Tire Jeon Dae-Jin.

Tagi: Kumho,

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony