Ogumienie

Opony

Opony przemysłowe

2 miesiące temu  05.12.2018, ~ Bartłomiej Ryś   

Strona 1 z 1

Sprzedaż i montaż opon pełnych to dla Magna Tyres Poland codzienność. Zazwyczaj są to bardzo popularne opony 10.00-20 i 12.00-20 do maszyn przeładunkowych oraz 20,5-25 czy 23,5-25 do średnich ładowarek. Rzadziej są to większe rozmiary jak 26,5-25 lub 29,5-25. Wynika to z mniejszej popularności większych ładowarek w zakładach utylizacji odpadów, zakładach recyclingu i hutach. Tam częściej sprawdzają się kompaktowe maszyny. Tym bardziej cieszy fakt sprzedaży takich opon.

Dysponując własną prasą do montażu tak dużych opon, najlepszym na rynku produktem, wykwalifikowaną kadrą i konkurencyjnymi cenami Magna ma wszystkie atuty w ręku by być wiodącym dostawcą pełnych opon dla wymagających klientów.

Magna Super Solids

Magna MA601 nie jest ani najtańsza na rynku, ani nie ma najgłębszego bieżnika. Czemu więc tak chętnie jest wybierana? Odpowiadają za to jakość konstrukcji i rodzaj mieszanki gumowej. Dwa rzędy otworów amortyzujących i elastyczna mieszanka daje najlepszą amortyzację z pośród wszystkich marek. Mieszanka gumowa zużywa się bardzo powoli, a ewentualne przecięcia nie pogłębiają się. Równie ważną cechą tych opon jest doskonale dopracowana stopka, która ściśle przylega do obręczy ograniczając możliwości obrócenia się ogumienia na feldze, co zdarzało się konkurencyjnym markom. Jednym słowem: Magna MA601 jest najlepszym możliwym wyborem dla maszyn pracujących w najtrudniejszych warunkach.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony