ReklamaB1 ŚO Geomax 10.03-10.04 Mirek

Warto wiedzieć

10 dni temu  15.03.2023, ~ Administrator   Czas czytania 2 minuty

Strona 1 z 1

Przed nami kolejna edycja Poznań Motor Show. To jedno z największych wydarzeń motoryzacyjnych w Polsce potrwa od 30 marca do 2 kwietnia (czyli od czwartku do niedzieli). Zapowiada się bardzo ekscytujący czas w halach Międzynarodowych Targów Poznańskich.

W wydarzeniu weźmie udział ponad setka wystawców, którzy wypełnią stoiskami 9 pawilonów. W centrum uwagi znajdzie się oczywiście salon samochodowy. Obecność potwierdziły m.in. marki Mazda oraz SsangYong. Mazda zaprezentuje nowe wcielenie silnika Wankla w modelu MX-30 R-EV. W przeciwieństwie do poprzednich zastosowań nie napędza on bezpośrednio kół samochodu, tylko służy jako generator energii elektrycznej magazynowanej w akumulatorze o pojemności 17,8 kWh używanej do zasilania elektrycznego motoru o mocy 125 kW.

Po raz pierwszy na oficjalnym pokazie w Europie przedstawiony zostanie nowy model od SsangYong – Torres. To nowocześnie stylizowany, rodzinny SUV o długości 4,7 m. Równie interesująco zapowiadają się stoiska dealerów – Mercedes-Benz MB Motors czy Grupy Cichy-Zasada. Mogą oni liczyć na wsparcie producentów, co gwarantuje obecność najnowszych modeli.

Nieodłączna część targów to salon motocyklowy. Na miłośników jednośladów czekają dwa pawilony wystawiennicze (3 i 3A) oraz teren zewnętrzny. Będzie można spotkać markę Royal Enfield. Udział potwierdziła także ekipy The Infamous Team oraz Speed Ladies. Tradycyjnie odbędą się też pokazy motocyklowego stuntu, organizowane przez Stunt Wars Poland.

Swoje stoisko będzie też miała fabryka samochodów Volkswagen Poznań. Ciekawie będzie również w Strefie Videoblogerów. Tam goście spotkają m.in. Karolinę Pilarczyk, dwukrotną mistrzynię Europy w driftingu, oraz gwiazdę motoryzacyjnego YouTube’a, Sebastiana Kraszewskiego, znanego szerokiej publiczności jako Kickster ZnaFca.

Bilety i szczegółowe informacje o targach na motorshow.pl.

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony