Warto wiedzieć

Wydarzenia

2 miesiące temu  03.12.2018, ~ Administrator   

Strona 1 z 1

Poznaliśmy tegorocznych laureatów jednychz najbardziej prestiżowych na rynku flotowym w Polsce wyróżnień – Nagród PZWLP. Organizacja już po raz jedenasty wręczyła swoje statuetki firmie najbardziej zaangażowanej w edukację kierowców (Nagroda Bezpieczna Flota), dla przedsiębiorstwa użytkującego flotę samochodów najbardziej przyjazną środowisku (Nagroda Eko Flota), najlepszym serwisom napraw mechanicznych oraz blacharsko – lakierniczych, a także dealerowi samochodów najbardziej przyjaznemu branży flotowej. Do Nagród PZWLP, wraz z obecną edycją konkursu, zgłoszono na przestrzeni jedenastu lat już ponad 900 nominacji.

Nagrodę PZWLP „Mobilizator” w kategorii „Najlepszy Serwis Napraw Mechanicznych” otrzymała w tym roku firma Bawaria Motors Sp. z o.o.. Statuetkę „Protektor”, czyli Nagrodę PZWLP w kategorii „Najlepszy Serwis Napraw Blacharsko – Lakierniczych”, otrzymał z kolei serwis Auto Miras Autoryzowany Serwis Samochodowy Sp. z o.o., zlokalizowany w okolicach Gdańska. Przyznawana w tym roku dopiero po raz drugi Nagroda PZWLP „Kontraktor”, w kategorii „Dealer Samochodów Najbardziej Przyjazny Branży Flotowej”, została wręczona firmie Grupa PGD spółka z ograniczoną odpowiedzialnością s. k.. Nagroda PZWLP Eko Flota w kategorii „Flota Najbardziej Przyjazna Środowisku”, która jest przyznawana w oparciu o nominacje i oceny aż 3 organizacji branżowych – poza PZWLP także Związku Polskiego Leasingu i Stowarzyszenia Kierowników Flot Samochodowych – została w tym roku wręczona firmie Coca – Cola HBC Polska Sp. z o.o. Tegorocznym laureatem Nagrody PZWLP Bezpieczna Flota w kategorii „Firma Najbardziej Zaangażowana w Edukację Kierowców”, przyznawanej w drodze nominacji i ocen nie tylko PZWLP, ale również Partnerstwa dla Bezpieczeństwa Drogowego, została firma Kompania Piwowarska SA. 

Nagrody PZWLP to dzisiaj nie tylko prestiżowe wyróżnienie w branży, ale i silna marka na rynku flotowym w Polsce – mówi Grzegorz Szymański, Prezes Zarządu PZWLP, Dyrektor Generalny Arval Polska. - Nas cieszy jednak najbardziej fakt, że poprzez nasze nagrody i stymulowaną poprzez te wyróżnienia konkurencję rynkową, jesteśmy w stanie w realny i zauważalny sposób przyczyniać się do podnoszenia na polskich drogach poziomu bezpieczeństwa drogowego, rozwoju ekologicznych rozwiązań we flotach, a także podnoszenia jakości usług w serwisach samochodów w Polsce.

Poleć innym

GALERIA ZDJĘĆ

Prestiżowe nagrody flotowe rozdane
Prestiżowe nagrody flotowe rozdane
Prestiżowe nagrody flotowe rozdane
Prestiżowe nagrody flotowe rozdane
Prestiżowe nagrody flotowe rozdane
Prestiżowe nagrody flotowe rozdane
Prestiżowe nagrody flotowe rozdane

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony