Ogumienie

Opony

Opony osobowe

2 miesiące temu  23.11.2020, ~ Administrator   

Strona 1 z 1

PRINX Chengshan, producent opon z Hongkongu, poinformował o zakończeniu dużych testów opon całorocznych w Europie. Próbom poddano ponad 400 produktów dla aut osobowych. Testy przeprowadzono na najbardziej znanych europejskich torach, w fińskim Ivalo oraz na torze Idiada w Hiszpanii.

Opony całoroczne były testowane na samochodach VW Golf VII 1.4 TSi. Jak informuje producent w prasowym komunikacie, wyniki końcowe "potwierdziły pozytywne opinie i świetne wyniki w stosunku do marek referencyjnych użytych podczas testów".

- Obecnie produkty są dystrybuowane w Europie poprzez naszą sieć partnerów, pod markami AUSTONE, FORTUNE i CHENGSHAN. Opony zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić optymalne działanie przez cały rok, w każdych warunkach pogodowych, osiągając najlepsze wyniki przy konkurencyjnej cenie wśród najlepszych chińskich producentów - mówi Thomas Wohlgemuth, dyrektor zarządzający europejskiego oddziału firmy.

Plany firmy obejmują nową linię produktów dedykowanych dla pojazdów użytkowych, a także kompleksową rozbudowę obecnych linii produktów dla aut pasażerskich i SUV-ów.

Opony całoroczne

Testowane opony całoroczne zostały zaprojektowane i opracowane przez liczący 120 osób zespół badań i rozwoju. Jak dodaje producent, przy wykorzystaniu najbardziej zaawansowanych technologii.

Zoptymalizowany wzór w kształcie litery V, wykorzystujący oddzielne strefy dla warunków letnich i zimowych, zapewnia optymalne bezpieczeństwo i komfort we wszystkich warunkach pogodowych, poprawiając właściwości jezdne, które sprawdzają się zarówno w warunkach suchych, jak i mokrych.

Kierunkowy wzór bieżnika z szerokimi rowkami poprawia odprowadzanie wody i błota pośniegowego, zmniejszając ryzyko aquaplaningu. Zastosowanie technologii lameli 3D redukuje hałas, a także zapewnia doskonałą przyczepność i trakcję w warunkach zimowych. Cała gama opon posiada certyfikat 3PMS.

Gama produktów All-Season została wprowadzona na rynek w październiku 2018 r., a jej rozmiary wahają się od 13 do 21 cali.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 1
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony