ReklamaB1 ŚO - nexentire 05.04-31.12 Piotr

Ogumienie

miesiąc temu  20.05.2024, ~ Michał Żak   Czas czytania 2 minuty

Strona 1 z 1

BASF Polska kolejny raz inspiruje swoich klientów do podejmowania działań w obszarze zrównoważonego rozwoju w II edycji programu „Razem dla Planety”.

Program "Razem dla Planety" wyróżnia się na tle innych inicjatyw w polskim sektorze chemicznym, a prawdopodobnie również w całym przemyśle. Stanowi on unikalne przedsięwzięcie, które nie ma odpowiednika w kraju. Sukces pierwszej edycji programu, pozytywne opinie uczestników i laureatów, a także jego znaczący potencjał edukacyjny dają podstawy do optymizmu co do jego przyszłości.

- W BASF tworzymy chemię dla zrównoważonej przyszłości, ale to nasi klienci, działający na końcu łańcucha produkcji, mają jeszcze większy wpływ na środowisko. Dlatego rok temu stworzyliśmy program "Razem dla Planety", którego celem jest zachęcanie ich do podejmowania działań na rzecz ochrony klimatu i dzielenia się swoimi osiągnięciami z szerszym gronem. Udział w programie to nie tylko szansa na pochwalenie się dobrymi praktykami. To także okazja do czerpania inspiracji od innych firm, którym, tak jak nam, zależy na innowacjach dla zrównoważonego rozwoju - powiedziała Katarzyna Byczkowska, Dyrektorka Zarządzająca BASF Polska.

Ogromne zainteresowanie programem skłoniło BASF Polska do jego rozszerzenia w bieżącym roku. Inicjatywa otwiera się na nowych partnerów i patronów, którzy wzbogacą program o swoje doświadczenie, wiedzę i szeroką sieć kontaktów. Dzięki temu do udziału w tej inicjatywie będzie mogło przystąpić jeszcze więcej firm.

Patronat nad wydarzeniem objęła Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa (AHK Polska). Zwieńczeniem II edycji programu będzie Gala Finałowa, która odbędzie się 20 listopada 2024 r. Będzie to znakomita okazja do spotkania w gronie firm – liderów działań na rzecz ochrony klimatu.

Fot. BASF Polska

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony