ReklamaB1 ŚO prinxtire 01.01-31.01 Piotr

Ogumienie

Wydarzenia

Regeneracja

21 dni temu  07.01.2023, ~ Rafał Dobrowolski   

Strona 1 z 1

Podczas kolejnej edycji tej globalnej nagrody branżowej, międzynarodowe jury uhonoruje innowacje, procesy produkcyjne i usługi związane ze zrównoważonym rozwojem w branży bieżnikowania i recyklingu opon.

Recircle Awards to nagroda branżowa, która wyróżnia doskonałość i innowacyjność w branży bieżnikowania i recyklingu opon z perspektywy zrównoważonego rozwoju i wkładu w gospodarkę cyrkularną. Poprzedni doroczny konkurs Recircle Awards przyciągnął ponad 7000 firm z całego świata, a nominowani pochodzili z pięciu kontynentów. O ile jednak w 2022 roku ceremonie wręczenia nagród miały miejsce na targach Autopromotec i The Tire Cologne, podczas dwóch największych targów branży oponiarskiej w Europie, to tym razem pierwszych finalistów poznamy już podczas targów w Azji.

16 finalistów zostanie wyłonionych 8 marca podczas targów Tyrexpo Asia w Singapurze. Przy tej okazji ogłoszonych zostanie dwóch zwycięzców. Kolejnych zwycięzców poznamy na targach w Europie. To Autopromotec pozostanie sponsorem tytularnym Recircle Awards i będzie gospodarzem ceremonii wręczenia nagród podczas Futurmotive - Expo & Talks, nowego wydarzenia, które odbędzie się w Bolonii we Włoszech w dniach 16-18 listopada 2023 r.

W ramach Recircle Awards 2023 zostaną przyznane łącznie 22 nagrody za najbardziej zrównoważone inicjatywy w branży oponiarskiej. Na nowo ukonstytuowane jury będzie składać się z redaktorów magazynów branżowych sektora oponiarskiego i motoryzacyjnego, które wchodzą w skład grupy wydawniczej Valebridge Media Services, tj. Retreading Business, Tyre & Rubber Recycling, Commercial Tyre Business, The Tyreman, Truck & Bus News.

Fot. Valebridge Media Services

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony