ReklamaB1 ŚO - nexentire 05.04-31.12 Piotr

Warto wiedzieć

miesiąc temu  17.04.2024, ~ Administrator   Czas czytania 3 minuty

Strona 1 z 2

W dobie cyfryzacji każda branża poszukuje nowoczesnych rozwiązań, które ułatwią i usprawnią codzienną pracę. Nie inaczej jest w motoryzacji, gdzie Motowarsztat.pl już od dłuższego czasu stanowi kluczowy element nowoczesnych warsztatów samochodowych. Dziś chcielibyśmy przedstawić nasze najnowsze osiągnięcie - wersję edukacyjną naszej aplikacji, skierowaną do szkół samochodowych.

Co to jest Motowarsztat?

Motowarsztat.pl to kompleksowe rozwiązanie dla warsztatów samochodowych, które umożliwia zarządzanie wszystkimi aspektami działalności – od serwisu, przez zarządzanie magazynem, po obsługę klienta. Wersja edukacyjna naszej aplikacji, dostępna za darmo dla szkół samochodowych, otwiera przed uczniami możliwość nauki na narzędziach wykorzystywanych przez profesjonalistów.

Jak Motowarsztat wspiera edukację?

Edukacyjna wersja Motowarsztat.pl została stworzona z myślą o wsparciu młodych talentów i szkół, które kształcą przyszłych specjalistów branży motoryzacyjnej. Uczniowie mają dostęp do tej samej bazy danych i narzędzi diagnostycznych, które są wykorzystywane w codziennej pracy mechaników. Dzięki temu mogą zdobywać praktyczne umiejętności i lepiej przygotować się do przyszłej kariery w motoryzacji.

Zaawansowane moduły edukacyjnej wersji Motowarsztat.pl

Motowarsztat.pl to aplikacja dla warsztatów oferująca szereg specjalistycznych modułów, które są dostosowane do potrzeb nowoczesnego nauczania. Każdy moduł został zaprojektowany z myślą o maksymalnym wykorzystaniu technologii w edukacji mechanicznej. Poniżej kilka z nich:

  1. Moduł zleceń i wycen - umożliwia uczniom naukę efektywnego zarządzania warsztatem samochodowym, planowania pracy, aktywnego przyjmowania pojazdu, zarządzania zasobami i monitorowania procesów warsztatowych.

  2. Moduł sprzedaż i raportowanie - umożliwia naukę zarządzania finansami w warsztacie, dostęp do raportów i stanu kasy. Pozwala stwierdzić czy pracownicy lub stanowiska warsztatowe są rentowne. Jest to kluczowe w kształceniu umiejętności potrzebnych w nowoczesnym serwisie.

  3. Moduł danych naprawczych - Oferuje szczegółowe dane dotyczące różnych modeli pojazdów, w tym schematy elektryczne, instrukcje napraw i informacje serwisowe, co jest nieocenionym zasobem w edukacji technicznej.

  4. Moduł magazynu - Pozwala uczniom na naukę organizacji i planowania napraw, zarządzania stanem magazynowym wraz z całą potrzbną do tego dokumentracją, co jest istotne efektywnym wykorzystaniem zasobów, dzięki minimalizowaniu zamrożonym w postaci części zasobom.

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony