Ogumienie

Felgi

ponad rok temu  17.06.2019, ~ Administrator   

Strona 1 z 1

RONAL GROUP, jeden z czołowych światowych producentów obręczy z metali lekkich do samochodów osobowych i użytkowych, świętuje w tym roku 50. urodziny. W ramach światowego Roadshow firma dziękuje swoim pracownikom za ich zaangażowanie, będące istotnym wkładem w jej sukces.

Jubileuszowa podróż pod hasłem «Anniversary World Tour 2019» rozpoczęła się w maju w Härkingen, głównej siedzibie RONAL GROUP w Szwajcarii. Tour zakończy w listopadzie w Nantou na Tajwanie – w mieście będącym siedzibą spółki-córki Fullchamp, produkującej felgi marki SPEEDLINE TRUCK z kutego aluminium. Od maja do listopada jubileuszowy konwój odwiedzi po kolei wszystkie siedziby RONAL GROUP na całym świecie.

Z okazji naszej 50 rocznicy powstania wymyśliliśmy coś specjalnego, czyli World Tour. W ten sposób chcemy podziękować ponad 8.000 zatrudnionych za ich zaangażowanie i pracowitość. Bez nich RONAL GROUP nie byłaby tym, czym jest dzisiaj: Firmą odnoszącą sukcesy na międzynarodowym rynku kół samochodowych, w dodatku funkcjonującą jako lider w dziedzinie technologii i innowacyjności - wyjaśnia koncepcję Yvo Schnarrenberger, CEO w RONAL GROUP.

Urodzinowy konwój jest prowadzony przez pięć pojazdów, z których każdy symbolizuje jedną dekadę od 1970 do 2019 roku. Na miejscu na pracowników odwiedzanej siedziby będą czekały namioty z informacjami na temat historii firmy, urozmaicony program z międzynarodowymi pokazami, muzyką na żywo, grami i zabawami – oraz specjalny urodzinowy prezent.

Poleć innym

GALERIA ZDJĘĆ

RONAL GROUP rozpoczyna świętowanie jubileuszu
RONAL GROUP rozpoczyna świętowanie jubileuszu
RONAL GROUP rozpoczyna świętowanie jubileuszu

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony