ReklamaB1 ŚO - continental 27.05-27.06 Mirek

Ogumienie

Felgi

miesiąc temu  21.05.2024, ~ Michał Żak   Czas czytania 1 minuta

Strona 1 z 1

Po udanym występie na targach w 2022 r., z naciskiem na zrównoważoną produkcję felg i gospodarkę o obiegu zamkniętym, w tym roku RONAL Aftermarket zwraca uwagę na nowe linie felg i ekscytujące innowacje produktowe.

Stoiska producenta felg (HALA 7.1, stoisko C 019) będzie miejscem prezentacji nowych produktów, wśród których znajdziemy RONAL R73, 18-calową obręcz zapewniająca optymalne osiągi, oraz RONAL R72, innowacyjną obręcz aero z futurystycznym 5-ramiennym wzorem i pierścieniem aero o rowkowanej strukturze.

Kolejnym tematem czerwcowych targów będzie personalizacja wizualna i wydajność. Na stoisku będzie można zobaczyć finalistę World Wheel Award - RONAL RF1 to 20-calowa kuta felga monoblock, która już została dopuszczona do ruchu drogowego. Firma wykorzysta również targi do ożywienia dawnej ikony, wieloczęściowej kierownicy RONAL RACING. Firma jest partnerem technicznym Lamborghini od 2023 roku i produkuje 18-calowe kute felgi do Lamborghini SC63 rywalizującego w serii wyścigowej LMDh, które również zostaną zaprezentowane na targach.

Fot. Ronal

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony