miesiąc temu  03.02.2020, ~ Administrator   

Strona 1 z 1

Dziś oficjalnie startują zapisy uczestników do tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Samochodowej. Finał turnieju, jak zawsze, odbędzie się drugiego dnia targów Poznań Motor Show! W tym roku ważnym elementem salonu motoryzacyjnego będą dedykowane branży warsztatowej Targi Techniki Motoryzacyjnej.

Są więc co najmniej dwa ważne powody, by zawitać pod koniec marca do Poznania! Sam turniej od tego roku odbywać się będzie w nowej formule. Będzie więcej uczestników, więcej nagród, więcej emocji. Więcej o tym piszemy TUTAJ. Nie zmienia się natomiast silna grupa wsparcia naszego turnieju! Liczni sponsorzy dbają o wysoką pulę nagród, a całość sprawnie jak zawsze poprowadzi Kuba Bielak.

To turniej skierowany do uczniów i nauczycieli szkół samochodowych z całej Polski. Zapisy na www.otws.pl.
Szkoły, które mają już wygenerowane loginy i hasła, mogą zarejestrować się bezpośrednio TUTAJ. Natomiast nowych uczestników zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 504 613 088. Tam przekażemy login i hasło do logowania.

Zapisy tylko i wyłącznie na WWW.OTWS.PL

Media do artykułu

Podczas Poznań Motor Show 2020 odbędzie się 26. już edycja Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Samochodowej. Jak co roku, do udziału w konkursie z bardzo cennymi nagrodami zapraszamy uczniów szkół samochodowych z całego kraju.

W przyszłym roku organizatorzy turnieju wprowadzą kilka zmian. Test teoretyczny nie będzie miał już formy testu pisemnego, a uczniowie będą udowadniali swoją wiedzę za pomocą smartfonów. System został już przetestowany - próba generalna odbyła się w Zespole Szkół Samochodowych w Gdańsku.

Ponadto, nie będzie już limitu dotyczącego liczby uczestników dla danej szkoły (dotychczas mogło wziąć udział maksymalnie trzech uczniów technikum oraz trzech uczniów szkół branżowych). Będzie też dużo więcej nagród - otrzymają je nie tylko zwycięzcy całego turnieju, ale też zwycięzcy poszczególnych kategorii oraz nauczyciele, których uczniowie zdobędą łącznie najwięcej punktów.

Organizatorami OTWS są Zespół Szkół Samochodowych w Gdańsku, Stowarzyszenie Techniki Motoryzacyjnej oraz miesięcznik Nowoczesny Warsztat. Portal warsztat.pl jest partnerem medialnym tego wydarzenia. Więcej informacji www.otws.pl.

Jak wyglądać będzie odmieniony OTWS? Zobaczcie naszą relację filmową z próby generalnej, która w ubiegłym tygodniu odbyła się w Gdańsku.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony