ReklamaB1 ŚO - automechanika 2024 Mirek

Ogumienie

Transport

Pojazdy użytkowe

Serwis Pojazdów Użytkowych

ponad rok temu  16.01.2023, ~ Michał Żak   Czas czytania 2 minuty

Strona 1 z 1

Nowy obiekt serwisowy mieści się przy ul. Zielonogórskiej 138 w Nowej Soli i jest dostępny dla odwiedzających od 16 stycznia br. Serwis oferuje kompleksowe rozwiązania transportowe oraz usługi serwisowe i finansowe Scania.

Nowy serwis Scania Zielona Góra znajduje się w sąsiedztwie nowosolskiej strefy ekonomicznej, można do niego dojechać z trasy ekspresowej S3 trzema zjazdami. Serwis świadczy kompleksowe usługi z zakresu: przeglądów i napraw pojazdów ciężarowych wszystkich marek, autobusów oraz naczep. Na klientów czeka też atrakcyjna oferta pojazdów nowych i używanych.

– Nasi klienci zyskują dostęp do przestronnego obiektu, który pozwoli nam w jeszcze większym stopniu sprostać wymaganiom branży transportowej w tym regionie. To, co klienci zauważą od razu, to większa przestrzeń Biura Obsługi Klienta, w którym znajduje się także kącik dla najmłodszych. Do dyspozycji gości oddajemy też poczekalnię, pokój gościnny, a także hotel dla kierowców. Posiadamy też większy magazyn, co pozwoli nam zwiększyć dostępność części – komentuje Kamil Grygierzec, kierownik serwisu Scania Zielona Góra.

I dodaje, że zwiększono nie tylko jakość obsługi klientów, ale także komfort pracy doświadczonego i profesjonalnego zespołu, który przenosi się do nowej lokalizacji w pełnym składzie. W nowym obiekcie znajduje się jasny, przestronny warsztat z szerszymi i dłuższymi stanowiskami pracy. Dla pracowników dostępna jest też duża szatnia z stanowiskiem sanitarnym oraz jadalnia.

Serwis Scania Zielona Góra jest dostępny dla klientów od poniedziałku do piątku, w godzinach 6-22:00 i w soboty 7-15:00.

Fot. Scania Polska S.A.

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony