ReklamaB1 ŚO - nexentire 05.04-31.12 Piotr

Wydarzenia

TARGI

Zagraniczne

10 miesięcy temu  13.09.2023, ~ Michał Żak   Czas czytania 2 minuty

Strona 1 z 1

Speedline Truck po raz pierwszy zaprezentuje swoją ofertę obręczy aluminiowych do samochodów ciężarowych, autobusów i naczep podczas targów pojazdów użytkowych NUFAM w Karlsruhe. Wydarzenie odbędzie się w dniach od 21 do 24 września.

Należąca do Grupy Ronal marka Speedline Truck przedstawi wybrane obręcze kute z metalu lekkiego. Wśród nich znajdzie się SLT 3740 o wymiarach 17,5 x 6,75" - pierwsza aluminiowa obręcz w tym rozmiarze z ET 0. Produkt umożliwiający znacznie wyższy załadunek przy jednoczesnym utrzymaniu niższej masy jest przeznaczony do naczep wykorzystywanych w budownictwie i transporcie.

Zaprezentowany zostanie także model SLT 3018 o wymiarach 22,5 x 11,75" z ET 120. Obręcz do zastosowania w naczepach i ciągnikach spełnia najwyższe wymagania branży pojazdów użytkowych. Maksymalne obciążenie felgi wynosi 5000 kg. Prawdziwy gwóźdź programu stanowi jednak model SLT 3698 o wymiarach 22,5 x 9,75” do ciągników typu mega. Wprowadzając ten model firma Speedline Truck wzbogaciła swoją ofertę obręczy kutych z metalu lekkiego dostosowanych do wszystkich wykorzystywanych w tym sektorze rozmiarów kół. Obręcz nadaje się nie tylko do ciągników niskopodwoziowych, ale także do innych zastosowań specjalnych.

Wystawiany asortyment będzie też obejmował obręcze R64, CA1 i CA2 firmy Ronal. Można je wykorzystywać m.in. w przyczepach kempingowych, przyczepach do samochodów osobowych i kamperach. Ronal Group zaprezentuje się podczas targów jako kompleksowy dostawca obręczy do wszystkich pojazdów użytkowych oraz innych zastosowań transportowych na rynku.

Fot. Speedline Truck

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony