ReklamaB1 ŚO - automechanika 2024 Mirek

Ogumienie

Opony

19 dni temu  04.06.2024, ~ Michał Żak   Czas czytania 3 minuty

Strona 1 z 2

Marka Vredestein jest oficjalnym partnerem oponiarskim rajdu „1000 Miglia”, który odbędzie się w dniach 11–15 czerwca br. W pełni elektryczny holenderski samochód sportowy Carice TC2 będzie wyposażony w opony Vredestein Sprint Classic.

Firma Apollo Tyres, wieloletni oficjalny partner oponiarski kultowego rajdu samochodów klasycznych „1000 Miglia”, ze swoją marką opon do samochodów osobowych Vredestein, nawiązał współpracę z holenderskim producentem samochodów Carice Cars przy okazji tegorocznej edycji tego wydarzenia.

Pierwszy egzemplarz produkcyjny w pełni elektrycznego samochodu sportowego TC2 będzie wyposażony w opony Vredestein Sprint Classic podczas rajdu „1000 Miglia Green”. Ten rajd jest przeznaczony wyłącznie dla pojazdów elektrycznych oraz hybrydowych i odbywa się równolegle do głównego rajdu „1000 Miglia”. W dniach 11–15 czerwca uczestnicy obu imprez przemierzą malownicze i wymagające drogi między Brescią a Rzymem.

Będąc oficjalnym partnerem oponiarskim, marka Vredestein będzie towarzyszyła wydarzeniom „1000 Miglia”, „1000 Miglia Green”, „Coppa delle Alpi” oraz „Warm Up USA”, a także będzie prezentowana w materiałach marketingowych publikowanych w ich trakcie zarówno online, jak i offline.

Firma Carice zadebiutuje w czerwcowym rajdzie „1000 Miglia Green”, prezentując charakterystyczne połączenie stylu retro i nowoczesnej technologii w modelu TC2 w ramach przygotowań firmy do dostarczenia pierwszej partii tych pojazdów do europejskich klientów.

Opona retro z nowoczesnymi standardami wydajności

Model TC2 to ręcznie wykonany kabriolet sportowy, zaprojektowany i wyprodukowany w Holandii. Waży zaledwie 630 kg i łączy w sobie najnowocześniejszą technologię z ponadczasową estetyką oraz ma zasięg ponad 300 km po pełnym naładowaniu. Tegoroczny rajd „1000 Miglia Green” jest pierwszym wydarzeniem o charakterze publicznym, przy okazji którego model TC2 zostanie zaprezentowany poza Holandią.

Etos TC2 nawiązuje do etosu Vredestein Sprint Classic, letniej opony, która łączy wygląd retro z nowoczesnymi standardami wydajności. Dzięki zaawansowanej mieszance bieżnika i konstrukcji opona Sprint Classic zapewnia doskonałą przyczepność na mokrej oraz suchej nawierzchni, umożliwiając jazdę z prędkością do 270 km/h. Opona Sprint Classic, którą opracowano z myślą o miłośnikach designu i detali wizualnych, potęguje atrakcyjny wygląd modelu TC2 i ogólne wrażenia z jazdy tym pojazdem.

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony