ReklamaB1 ŚO prinxtire 08.09-08.11 Piotr

Ogumienie

Opony

Opony ciężarowe

5 miesięcy temu  05.04.2023, ~ Administrator   Czas czytania 2 minuty

Strona 1 z 1

Poza dużym wyborem opon samochodowych i motocyklowych, platforma B2B ALZURA Tyre24 oferuje również bogatą ofertę opon ciężarowych. Aby sprostać specjalnym potrzebom warsztatów w kategorii opon ciężarowych, platforma B2B zmieniła funkcję wyszukiwania w tej kategorii.

Dzięki nowemu układowi ikon obszar wyszukiwania opon ciężarowych jest teraz bezpośrednio widoczny dla użytkowników. Aby umożliwić wizualnie szybszą i wygodną nawigację po drzewie kategorii, a z drugiej strony zapewnić trafne wyniki wyszukiwania w zakresie opon ciężarowych w jak najkrótszym czasie, dostosowano strukturę i dodano nowe filtry. Oprócz standardowych filtrów, takich jak „marka" i „klasa jakości", zintegrowano specjalne filtry do wyszukiwania opon ciężarowych. Należą do nich filtry takie jak „przeznaczenie" (plac budowy, ruch dalekobieżny, ...) i „oś" (oś przednia, oś tylna, przyczepa, ...). Możliwe jest również sortowanie według specjalnych opon ciężarowych do pojazdów elektrycznych lub hybrydowych. Ponieważ opony do samochodów ciężarowych są zwykle bieżnikowane raz lub dwa razy, kryteria filtrowania koncentrują się na bieżnikowaniu. W nowej wyszukiwarce opon warsztaty mogą filtrować nie tylko według rodzaju bieżnikowania (np. bieżnikowanie na zimno lub na gorąco), ale także według liczby bieżnikowanych opon i jakości zastosowanego karkasu.

Możliwość zapisania standardowych filtrów.

Podobnie jak w wyszukiwaniu opon samochodowych, wyszukiwarka opon ciężarowych pokazuje również bezpośrednio, ile opon jest dostępnych na ALZURA Tyre24. Nowością jest możliwość zapisania najczęściej używanych filtrów jako kryteriów domyślnych. Gdy warsztat rozpocznie nowe wyszukiwanie, domyślny filtr zostanie automatycznie zastosowany.

Jeszcze bardziej atrakcyjna oferta dla dostawców opon ciężarowych

Poza zmienioną wyszukiwarką opon, platforma B2B jeszcze bardziej uatrakcyjniła ofertę opon ciężarowych dla dostawców. Aby dostawcy mogli wyświetlać i obliczać koszty wysyłki dla poszczególnych artykułów na platformie ze zróżnicowanymi cenami, stworzono opcję umożliwiającą dostawcom przesyłanie oddzielnej ceny dla poszczególnych artykułów w ich pliku cen i stanów.

Tagi: ALZURA,

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony