Warto wiedzieć

Wydarzenia

7 miesięcy temu  16.10.2019, ~ Administrator   

Strona 1 z 1

Przed nami 4. edycja niezwykłego spotkania z historią motoryzacji! Już od 25 do 27 października wszyscy fani klasycznych samochodów, motocykli i pojazdów spotkają się w Poznaniu, aby podziwiać najpiękniejsze egzemplarze XX wieku!

Targi Pojazdów Zabytkowych co roku przyciągają największych pasjonatów zabytkowej motoryzacji, chcących zarówno obejrzeć pięknie odrestaurowane auta, jak i kupić wymarzonego klasyka. Właściciele swoich samochodów dopracowują każdy najmniejszy szczegół w swoich pojazdach, aby prezentowane przez nich klasyki cieszyły oczy publiczności.

Rynek pojazdów zabytkowych w Polsce rozwija się niezwykle dynamicznie, a klasyki stały się nie tylko obiektem westchnień pasjonatów, ale także doskonałą lokatą kapitału. Jeszcze kilka lat temu samochody takie jak Fiat 126p czy Polonez można było zakupić w bardzo niskiej cenie. Aktualnie pojazdy te z roku na rok zyskują na swojej wartości, a ich ceny dochodzą nawet do 20.000 zł.

Retro Motor Show to wydarzenie skupiające automobilkluby, wystawców indywidualnych oraz firmy zajmujące się renowacją klasycznych pojazdów. To z myślą o nich powstała Akademia Renowacji, na której firmy zajmujące się odrestaurowywaniem pojazdów prowadzą wykłady i pokazy, poświęcone różnym etapom prac nad pojazdem. Fachowa wiedza prelegentów oraz ciekawe szkolenia z pewnością przyciągną osoby, które stoją przed wyzwaniem związanym z odnowieniem swojego wymarzonego klasyka.

Podczas targów będzie można obejrzeć strefę Retro Tunningu. Dzięki wprowadzonym modyfikacjom auta mają nie tylko lepsze osiągi, ale także stają się wyjątkowymi i niepowtarzalnymi działami sztuki. Targi to również świetna okazja, aby zakupić klasyka. Wzorem lat ubiegłych w programie nie zabraknie Giełdy Pojazdów Zabytkowych, podczas której będzie można stać się właścicielem nowego samochodu. 

Więcej informacji na www.retromotorshow.pl

Bilety na wydarzenie na: www.tobilet.pl

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (1)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~ KO=knock out 1 7 miesięcy temu KON FE DE RACJA PIS TYLKO POLSKA PARWICA!
  oceń komentarz zgłoś do moderacji
do góry strony