Warto wiedzieć

Wydarzenia

miesiąc temu  20.02.2020, ~ Administrator   

Strona 1 z 2

Wszystkie dostępne miejsca pod ekspozycję już sprzedane, mimo, że w tym roku Targi Techniki Motoryzacyjnej TTM w Poznaniu odbędą się w innych niż zazwyczaj pawilonach – większych i przestronniejszych! Zapowiada się jedno z najlepszych spotkań branży mechaniki pojazdowej! 26-29 marca to obowiązkowa data dla każdego, kto z motoryzacją ma do czynienia na codzień!

Ponad 300 wystawców targów TTM to zapowiedź całego mnóstwa najnowszych propozycji tych uznanych na rynku marek, jak i tych aspirujących do zdobycia uznania w oczach mechaników, lakierników, elektromechaników czy diagnostów. Wszak targi branży techniki motoryzacyjnej w Poznaniu odbywają się co dwa lata, a to sporo czasu, by zaskoczyć nas wieloma nowymi rozwiązaniami, a tych z pewnością nie zabraknie! Niech świadczy o tym choćby 28 przyznanych Złotych Medali MTP targów TTM dla najciekawszych, innowacyjnych i charakteryzujących się najwyższą jakością produktów i rozwiązań, które zaprezentowane zostaną podczas targów. Możemy także liczyć na szereg atrakcyjnych targowych promocji - to już swoista tradycja poznańskich targów TTM.

Wystawcy targów TTM zaprezentują szeroką gamę narzędzi, maszyn, oprogramowania i rozwiązań - jednym słowem wszystko, czego potrzebuje warsztat do codziennej pracy, a już w szczególności warsztat, który chce skutecznie obsługiwać nowoczesną motoryzację.

Zobacz nowości, premiery rynkowe i oferty specjalne na targach TTM (aktualizowane na bieżąco)

Warsztat wiedzy i emocji

Szeroka ekspozycja produktów i rozwiązań dostępnych na rynku to ważna rzecz, ale umiejętne ich wykorzystywanie w codziennej pracy, a przede wszystkim wiedza potrzebna do zdiagnozowania problemu, są niemniej ważne. I tutaj naprzeciw wyzwaniom nowoczesnej motoryzacji wychodzą targi TTM. To w ich trakcie organizowane są najważniejsze wydarzenia, w których nie tylko sprawdzimy swoją wiedzę teoretyczną, ale także umiejętności praktyczne.

Gratką dla uczniów szkół profilowanych będzie z pewnością Ogólnopolski Turniej Wiedzy Samochodowej. To tutaj uczniowie z całej Polski będą mogli porównać swoje umiejętności, właśnie w części teoretycznej, jak i praktycznej. Do najlepszych szkół i uczniów trafiają tak wartościowe trofea, jak np. montażownice, wyważarki, prostowarki do felg, telewizory, wyposażenie szkoleniowe i wiele więcej atrakcyjnych nagród – pula sięga aż 200 tysięcy złotych!

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony