ReklamaB1 ŚO - nexentire 05.04-31.12 Piotr

Ogumienie

Transport

4 miesiące temu  23.02.2024, ~ Michał Żak   Czas czytania 2 minuty

Strona 1 z 1

IVECO Poland przedstawia kolejną polską odsłonę cyklu „Ambasador IVECO", którego celem jest podnoszenie świadomości wartości marki i jej znaczenia dla branży transportowej w wielu obszarach, ze szczególnym uwzględnieniem zrównoważonego rozwoju.

Ze względu na głębokie zaangażowanie marki w dekarbonizację transportu, szczególna uwaga programu zwrócona jest na kluczowe obszary związane ze zrównoważonym transportem, zmniejszeniem emisji oraz gospodarką obiegu zamkniętego. Do tej ważnej inicjatywy dołączyła firma TARGOR-TRUCK Sp. z o.o. Założona w 1992 roku firma specjalizuje się w kompleksowej obsłudze transportowej towarów, które są przedmiotem wymiany handlowej zarówno w kraju, jak i za granicą. Jej historia jest jednak znacznie dłuższa, bowiem jej obecny współwłaściciel pan Kazimierz Rutkowski już w 1972 roku zarejestrował pierwszą w dawnym województwie ostrołęckim firmę transportową.

Dziś w skład floty transportowej wchodzi 400 nowoczesnych zestawów z naczepami, z czego 130 to pojazdy IVECO S-Way. Firma z Ostrołęki od kilku już lat intensywnie inwestuje we flotę ciągników siodłowych zasilanych skroplonym gazem ziemnym (LNG), wychodząc na przeciw nie tylko oczekiwaniom swoich klientów, ale także realizując misję rozwoju biznesu w duchu ekologii.

- Samochody ciężarowe marki IVECO zagościły w naszej firmie w większej liczbie ponownie w roku 2015. Wówczas kupowaliśmy pojazdy z silnikami Diesla. W związku z oczekiwaniami naszych klientów oraz nowym ustawodawstwem związanym z transformacją energetyczną pojawiła się potrzeba zakupu samochodów neutralnych dla środowiska. Nasz wybór padł na ciągniki siodłowe IVECO zasilane LNG. Z perspektywy czasu mogę śmiało stwierdzić, że był to właściwy wybór - mówi Piotr Rutkowski, Prezes Zarządu TARGOR-TRUCK.

Fot. IVECO Poland

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony