Diagnostyka

Promocje

ponad rok temu  08.02.2019, ~ Administrator   

Strona 1 z 1

TEXA Poland informuje o kontynuacji promocji na dostęp do wsparcia CALL CENTER TEXA. Czas trwania promocji przedłużono do 31.03.2019r.

- Pomoc profesjonalnej infolinii Call Center TEXA, daje możliwość nieograniczonego kontaktu telefonicznego z wyspecjalizowanym personelem technicznym TEXA, który fachowo wspiera mechanika w problemach natury diagnostycznej, interpretacji parametrów, błędów, oferuje pomoc przy kalibracjach i regulacjach w pojazdach z grupy samochodów osobowych, dostawczych oraz ciężarowych. Niejednokrotnie operatorzy Call Center Texa dokonują zdalnej diagnostyki danego pojazdu i rozwiązują problemy, z którym mechanik sam nie może sobie poradzić. Usługami, które doskonale uzupełniają ofertę pomocy technicznej są zdalne sesje internetowe - informuje TEXA Poland.

Ponadto, infolinia techniczna udziela wsparcia również w zakresie działania i wykorzystania wszystkich urządzeń oraz oprogramowań TEXA, czyli nie tylko urządzeń diagnostycznych, ale również stacji obsługi układów A/C, analizatorów spalin, urządzeń do testów drogowych i urządzeń pomiarowych. Wsparcie Call Center jest całkowicie bezpłatne dla wszystkich klientów, którzy zakupili nowe urządzenie i posiadają maksymalnie do 2 wersji zaległych (na ile oprogramowanie diagnostyczne klienta pozwala na udzielenie wsparcia). Nieodpłatnie z serwisu korzystać mogą także wszyscy użytkownicy sprzętu TEXA, którzy posiadają aktualny Texpack, czyli roczną umowę na aktualizację oprogramowania.

Infolinia TEXA CALL CENTER dostępna jest w dni robocze w godzinach 8:30 do 16:30 pod nr telefonu: 32 364 18 88 i obsługiwana jest w języku polskim.

Tagi: TEXA, TEXA Poland,

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony