ReklamaB1 ŚO - nexentire 05.04-31.12 Piotr

Ogumienie

Warto wiedzieć

Wydarzenia

ponad rok temu  20.03.2023, ~ Michał Żak   Czas czytania 1 minuta

Strona 1 z 1

Już jutro swe podwoje otwiera Tire Technology Expo 2023, najważniejsza w Europie impreza targowa i spotkanie poświęcone technologii produkcji opon. Miejscem wydarzeń w dniach 21, 22 i 23 marca będą tereny targowe w Hanowerze.

W wydarzeniu biorą udział czołowi dostawcy dla przemysłu oponiarskiego, przedstawiciele największych producentów opon oraz eksperci z całej branży i środowisk akademickich. Prócz wystawców z całego świata nie zabraknie konferencji wypełnionej najnowszymi prezentacjami (tu szczegóły wydarzenia: www.tiretechnology-expo.com). W sumie swoje najnowsze propozycje przedstawi 220 firm, a w dorocznej konferencji Tire Technology Expo zaplanowano udział ponad 130 prelegentów.

Wystawcy z Polski

Na targach wystawią się 4 firmy z Polski: Contec S.A., Konimpex, Synthos S.A. TRANSSYSTEM. Na targach pojawią się czołowe firmy z branży, takie jak VMI, HF Group, Marangoni, Mesnac i wiele innych. Tire Technology Expo 2023 zapewniają odwiedzającym, wystawcom i delegatom konferencji niezwykle cenne możliwości nawiązywania kontaktów.

Premiery nowych produktów

Na najważniejszej europejskiej imprezie technologicznej odbędą się pokazy na żywo sprzętu i nowych materiałów obejmujących całe spektrum procesu produkcji opon. Na wielu stoiskach będzie można zobaczyć działające maszyny, co pozwoli na zapoznanie się z najnowszymi systemami produkcyjnymi i rozwiązaniami w zakresie transportu materiałów. A wszystko to w kilku halach Messe in Hannover w Niemczech.

Fot. Tire Technology Expo

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony