Ogumienie

Opony

Opony przemysłowe

ponad rok temu  02.10.2022, ~ Michał Żak   Czas czytania 2 minuty

Strona 1 z 1

Triangle Tyre weźmie udział w międzynarodowych targach maszyn i urządzeń budowlanych, budowlanych i górniczych, które odbędą się w Monachium od 24 do 30 października 2022 r.

To pierwszy raz, gdy w największych na świecie targach maszyn budowlanych weźmie udział firma Triangle Tyre. Wspomnijmy tu, że termin kwietniowy targów Bauma 2022 został przesunięty na jesień z uwagi na obostrzenia związane z pandemią, co wcale nie zniechęciło wystawców. Przestrzeń hal o powierzchni 200 000 m2 i tereny zewnętrzne o powierzchni 400 000 m2 zostały już wyprzedane! Podczas najbliższej edycji targów zawita do Monachium ponad 3000 wystawców z około 60 krajów.

Triangle będzie dumnie uczestniczyć w targach na stoisku o powierzchni 70 m2, prezentując niektóre ze swoich najlepiej sprzedających się produktów. Magnesem ekspozycji będzie imponująca opona o średnicy 2,7 metra. To model TB599A E4 w rozmiarze 27.00R49 do wozideł sztywnoramowych stosowanych w kopalniach i kamieniołomach. Obok stanie model TL578S E4/L4 do wozideł przegubowych wraz z najnowszym rozmiarem TB576 E2, idealnym dla żurawi samojezdnych.

Jak czytamy w komunikacie, nowa opona Triangle TL578S E4/L4 w rozmiarze 35/65R33 doskonale uzupełnia aktualną ofertę Triangle w tym segmencie. Nowy wzór bieżnika zapewniający doskonałą trakcję, zdolność do rozpraszania ciepła, mocny bark zapobiegający zarysowaniom oraz stalowe kordy o dużej wytrzymałości na rozciąganie, to cechy nowego produktu OTR firmy Triangle. Bieżnik opony został zaprojektowany również z myślą o operacjach powierzchniowych, gdzie wymagana prędkość wynosi zazwyczaj 10 km/h, a maksymalna prędkość, jaką może osiągnąć TL578S to 40 km/h, co poprawia wydajność operacji.

Linię produktów na targach Bauma uzupełni opona TB576 E2 w nowym rozmiarze 445/95R25, przeznaczona do zastosowań w szybkich dźwigach mobilnych. Wzór opony został zaprojektowany z myślą o potrzebach nowoczesnej floty pojazdów. Prosta, wzmocniona konstrukcja pozwala na uzyskanie doskonałych właściwości jezdnych, wysokiego komfortu jazdy oraz poprawę efektywności paliwowej przy dużych prędkościach. Bieżnik pozwala oponie na samooczyszczanie się z kamieni na placach budowy w trudnym terenie. Wytrzymała konstrukcja karkasu i innowacyjny wzór bieżnika pomogą ograniczyć awarie do minimum.

Odnotujmy, że Triangle dostarcza opony i usługi dla wielu najlepszych producentów maszyn na świecie, a dzięki swojej szerokiej ofercie, produkty firmy mogą być wykorzystywane w wielu zastosowaniach, takich jak: górnictwo, kamieniołomy, budownictwo, porty i przemysł. Producent dostarcza opony na pierwsze wyposażenie dla m.in. takich firm jak: Caterpillar, Sany, Komatsu, Liebherr, Zoomlion, Terex, Hitachi, Doosan, CNH.

Fot. Triangle

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony