ReklamaB1 ŚO - nexentire 05.04-31.12 Piotr

Nasza Szkoła Samochodowa

9 miesięcy temu  25.09.2023, ~ Administrator   Czas czytania 1 minuta

Strona 1 z 1

Dobiega końca trzeci już nabór do naszej Szkoły Samochodowej. Zapisać się można już dziś na stronie szkolasamochodowa.pl. Tam znajdziecie też wszelkie informacje na ten temat. Zajęcia ruszają pod koniec września 2023 roku. 

Wszystko to przez internet, przy niskim czesnym, w zaledwie półtora roku. To najszybsza dostępna forma na rynku.  Edukacja zakończona będzie dwoma egzaminami. Pierwszy za sprawą kwalifikacji MOT.05 daje tytuł mechanika samochodowego, a drugi  (MOT.06) technika pojazdów samochodowych. Zdobycie dyplomu umożliwi naszym absolwentom m.in. pozyskanie uprawnień diagnosty samochodowego, gdzie nie wystarczy nawet wieloletnie doświadczenie warsztatowe. Aby podejść do egzaminu na diagnostę i pracować w stacji kontroli pojazdów, trzeba mieć wykształcenie średnie techniczne. 

Model się sprawdza! Poznaj opinie naszych absolwentów - TUTAJ.

Ważne jest też to, że uczestnicy projektu odbywają praktyki zawodowe w wybranych przez siebie warsztatach samochodowych. Więcej informacji na stronie szkolasamochodowa.pl oraz pod numerem telefonu 604 447 504. Zapraszamy! 

Komentarze (2)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~ Instruktor 2 10 miesięcy temu Do mechanika: Kształcenie jest w formie Kwalifikacyjnych Kursów Zawodowych co oznacza że uczą sie osoby dorosłe/po 18 roku życia/ i zajęcia dotyczą tylko kwestii tylko zawodowych.Technikum to jest kształcenie ogólne oraz kształcenie zawodowe dlatego trwa 5 lat.A ta forma kształcenia jest oparta o aktualne przepisy oświatowe które pozwalają na taki cykl kształcenia w 1,5 roku intensywnej nauki.Kształcenie to opiera sie na skróconym cyklu tj.mniejszą ilością godzin tj.65 % podstawy programowej kształcenia.Ja już wspomniałem jest to skierowane do osób dorosych,........których wiekszośc ma doświadczenie w branży i w zawodzie więc ten tryb jest idealny dla osób dorosłych.Celem większość jest zdobycie kwalifikacji diagnosty samochodowego...ale to po zdaniu 4 egzaminów 2-praktycznych i 2 teoretycznych.ps: zdawalnoścwynosi ponad 98% pozdr
    oceń komentarz zgłoś do moderacji
  • ~ mechanik 1 10 miesięcy temu To jest Polska!!! Po co się męczyć 3 lata w technikum kiedy wystarczy 1,5 roku. Proponuje technikum np 3 miesięczne,dzisiaj mamy tak zdolną młodzież że bez problemu opanują cały materiał. Mamy przykład po studiach prywatnych-100 procentowa zdawalność !!!. Przychodzi później taki orzeł do pracy i zderza się z rzeczywistością. Co dalej? Zatrudnia się w budżetówce .
    oceń komentarz zgłoś do moderacji
do góry strony