ReklamaB1 ŚO - automechanika 2024 Mirek

Ogumienie

Sieci warsztatowe

Wydarzenia

10 miesięcy temu  13.09.2023, ~ Michał Żak   Czas czytania 3 minuty

Strona 1 z 2

Koncern anonsuje kolejną usługę, która umożliwia szybką diagnozę, dostosowane wsparcie, a nawet zaplanowanie potrzeb serwisu w związku z daną wizytą w warsztacie. To ma być jedyne takie rozwiązanie na rynku, które wyróżnia i buduje przewagę konkurencyjną Forda nad innymi producentami.

Po udanym wprowadzeniu w wielu europejskich krajach, FORDLiive jest także obecny w Polsce. Zaawansowana usługa służy właścicielom pojazdów użytkowych, pozwalając zwiększać dyspozycyjność ich samochodów, tym samym korzystnie wpływając na efektywność prowadzonego biznesu.

FORDLiive to usługa oparta na danych i technologii, która zapewnia właścicielom flot pojazdów użytkowych bardziej efektywną obsługę samochodów. Poprzez ciągłą zdalną analizę danych z pojazdów, Ford jest w stanie zauważyć potencjalne problemy techniczne, zapewniając klientom bezpieczne i niezawodne podróże. Ta innowacyjna technologia umożliwia szybką diagnozę, dostosowane wsparcie, a nawet zaplanowanie potrzeb serwisu w związku z daną wizytą w warsztacie, co pozwoli uniknąć nieplanowanych przestojów. Aplikacja maksymalizuje czas efektywnej pracy, przyczyniając się do zmniejszenia liczby awarii, ograniczenia ilości czasochłonnych wizyt serwisowych i skrócenia czasu napraw. To jedyne takie rozwiązanie na rynku, które wyróżnia i buduje przewagę konkurencyjną Forda nad innymi producentami.

Korzystanie ze zintegrowanego pakietu produktów i usług jest możliwe po zarejestrowaniu się za pośrednictwem aplikacji FordPass Pro. Następnie klienci i zespoły Centrów Transit mają dostęp do tych samych informacji dotyczących prowadzenia prac serwisowych pojazdów. W związku z tym jeszcze przed dotarciem pojazdu do warsztatu, dealer jest w stanie określić zakres prac. Dzięki temu podczas jednej wizyty w warsztacie można wykonać zarówno prace niezbędne do dalszego użytkowania pojazdu, ale także te pilne, które są niezbędne w najbliższej przyszłości. Co istotne, usługa jest bezpłatna i dostępna dla wszystkich użytkowników pojazdów użytkowych Forda. Jeśli naprawa będzie wymagała więcej czasu, Ford może zapewnić pojazd zastępczy, aby prowadzony biznes nie doznał uszczerbku ze względu na serwis samochodu.

Korzystając z FORDLiive, klienci zyskują dostęp do spersonalizowanego panelu, który umożliwia monitorowanie stanu pojazdu, zaplanowanie serwisów, a także dostęp do spersonalizowanych ofert i rekomendacji. Aplikacja może bowiem wysyłać powiadomienia o poziomie AdBlue, ilości paliwa, płynu do spryskiwaczy czy stanie klocków hamulcowych, ciśnieniu w oponach i stanie oleju. To praktyczne narzędzie, które daje klientom pełną kontrolę nad ich pojazdami.

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony