ReklamaB1 ŚO - nexentire 02.02-02.03 Piotr

Wywiady

miesiąc temu  24.01.2024, ~ Michał Żak   Czas czytania 1 minuta

Strona 1 z 1

Prometeon Tyre Group rozpoczął współpracę z Motor Ranch VR46, obiektem sportowym założonym przez dziewięciokrotnego mistrza świata w wyścigach motocyklowych, Valentino Rossiego.

Wraz z dziewiątą edycją imprezy "100 km dei Campioni", która odbywała się od czwartku 11. stycznia do soboty 13. stycznia na Motor Ranch w Tavullia (niedaleko Pesaro), Prometeon Tyre Group rozpoczął współpracę z Motor Ranch VR46, obiektem sportowym założonym przez dziewięciokrotnego mistrza świata w wyścigach motocyklowych, Valentino Rossiego.

Motor Ranch VR46 to unikalny, składający się z trzech torów obiekt we włoskiej miejscowości Tavullia, z którego korzysta Valentino Rossi i zawodnicy jego Akademii VR46. Partnerstwo stanowi kontynuację dotychczas zainicjowanych przez Prometeon projektów w sportach motorowych. W przypadku wyścigów motocyklowych, firma jest oficjalnym sponsorem Mistrzostw Świata Superbike i partnerem współtytularnym zespołu Pata Yamaha Prometeon WorldSBK Official Team.

Cele Prometeon Tyre Group obejmują organizację ekskluzywnych wydarzeń dla klientów, pracowników i partnerów, a także zwiększenie ekspozycji marki Prometeon.

Fot. Prometeon Tyre Group

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony