Ogumienie

Opony

2 miesiące temu  23.07.2020, ~ Administrator   

Strona 1 z 1

Firestone, legendarna marka opon znana z wytrzymałych i niezawodnych produktów, wprowadziła na rynek pierwszą w swojej ofercie całoroczną oponę do lekkich pojazdów ciężarowych - Vanhawk Multiseason. Najnowszy model w ofercie Firestone zapewnia niskie zużycie paliwa i został opracowany z myślą o optymalnej pracy przez cały rok. Opona Vanhawk Multiseason to idealne rozwiązanie dla małych i średnich flot oraz indywidualnych kierowców aut dostawczych, którzy szukają optymalnych produktów i chcą maksymalizować efektywność swoich biznesów.

Mądry wybór dla biznesu

Misją Firestone jest dostarczanie klientom wysokiej jakości, wytrzymałych opon w atrakcyjnych cenach. Idąc w tym kierunku, do rodziny produktów Vanhawk dodano właśnie pierwszy całoroczny model opony w segmencie. Firestone Vanhawk Multiseason gwarantuje optymalne spalanie, co potwierdza etykieta UE z oznaczeniem klasy C dla większości rozmiarów modelu.1 Osiągnięcie takich parametrów było możliwe dzięki zastosowaniu odpowiednio sztywnego bieżnika.

Opracowany z myślą o całorocznej eksploatacji przy każdej pogodzie

W konstrukcji bieżnika opony Firestone Vanhawk Multiseason dopracowano krawędzie i lamele, dzięki czemu model gwarantuje optymalne spalanie i świetne parametry podczas jazdy zimą. Osiągnięte parametry opony w tym obszarze potwierdza certyfikat 3 Peak Mountain Snow Flake (3PMSF) oraz oznaczenie M + S (błoto i śnieg), dzięki czemu model spełnia wszystkie wymagania stawiane oponom zimowym przez europejskie przepisy prawa.

Firestone Vanhawk Multiseason posiada klasę B na etykiecie UE pod względem przyczepności na mokrej nawierzchni. Tak dobre parametry to zasługa wzoru bieżnika z podłóżnymi rowkami, które pozwalają na maksymalnie skuteczne odprowadzenie wody. W procesie produkcji opony zastosowano także innowacyjną, nanoselektywną technologię, która gwarantuje lepsze osiągi na mokrej i zaśnieżonej nawierzchni.

Trwałość i niezawodność

Najnowszy produkt w rodzinie Vanhawk jest produkowany w Europie. Premierę wybranych rozmiarów nowego modelu zaplanowano na październik 2020 r. W ofercie znajdzie się 19 rozmiarów, od 15” do 16”, w tym trzy modele o dużej nośności (10PR). Oznacza to, że dostępne rozmiary modelu Firestone Vanhawk Multiseason są odpowiednie dla niemal wszystkich rodzajów lekkich pojazdów ciężarowych i pokrywają 84 procent rynku.2

Podczas premiery Firestone Vanhawk Multiseason Emilio Tiberio, Dyrektor ds. technicznych i Dyrektor ds. operacyjnych w Bridgestone EMIA powiedział: „Firestone z dumą oferuje swoim klientom wysokiej jakości opony w atrakcyjnych cenach, które gwarantują trwałość i niezawodność. Opony Vanhawk Multiseason oczywiście realizują to założenie, ale dzięki holistycznemu podejściu do konstrukcji gwarantują dodatkowo także świetne parametry przez cały rok, podczas jazdy na mokrej nawierzchni i po śniegu. Opona gwarantuje optymalne spalanie, a co za tym idzie jest idealnym rozwiązaniem dla małych i średnich flot, które potrzebują długotrwałych opon, które sprawdzą się przy każdej pogodzie i przez cały rok. Opona Firestone Vanhawk Multiseason ma za zadanie pomóc naszym klientom optymalizować koszty operacyjne i maksymalizować wydajność biznesu przez cały rok”.

1 Wybrane rozmiary opona posiadają etykietę UE z potwierdzeniem klasy E pod względem oporu toczenia
2 Obliczono na podstawie Summer Europool Demand.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony