Warto wiedzieć

Wydarzenia

TARGI

Zagraniczne

11 miesięcy temu  27.02.2019, ~ Administrator   

Miejsce: Turcja

Data rozpoczęcia: 04.04.2019

Data zakończenia: 07.04.2019

Strona 1 z 1

To trzecie pod względem wielkości targi branży motoryzacyjnej na świecie, organizowane przez Messe Frankfurt Istanbul i Hannover Fairs. Odbędą się one od 4 do 7 kwietnia 2019 roku w Tüyap Fair Convention and Congress Center.

W Turcji najistotniejszą branżą z punktu widzenia eksportu jest przemysł motoryzacyjny – aż 80% produkcji jest sprzedawana za granicą. Podczas targów Automechanika Istanbul turecka branża motoryzacyjna zaprezentuje swoją ofertę, zwłaszcza nowe technologie.

Organizatorzy szacują, że wydarzenie zgromadzi nawet 50 tysięcy branżystów z całego świata. Ofertę przedstawi ponad 1300 wystawców ze 120 krajów. Po raz kolejny umożliwi to zacieśnienie współpracy gospodarczej pomiędzy krajami Euopy, Bliskim Wschodem, północną Afryką i państwami byłego bloku wschodniego.

– Automechanika Istanbul oferuje wyjątkowe możliwości dla małych i średnich przedsiębiorstw, które są podstawą tureckiej gospodarki, dając im szansę na promocję oferty i nawiązanie nowych kontaktów biznesowych – mówi Tayfun Yard, dyrektor zarządzający Messe Frankfurt Istanbul. – Aż 50% wystawców pochodzi z zagranicy, co sprawia, że Automechanika Istanbul to jedne z najbardziej międzynarodowych targów w Turcji. Podczas edycji w 2018 roku zorganizowano 12 pawilonów narodowych, w których zaprezentowano najbardziej innowacyjne produkty. W 2019 roku na Automechanice Istanbul ponownie będziemy gościli stoiska narodowe, na których zaprezentują się m.in. firmy z Niemiec, Chin, Włoch czy Tajwanu. Wykorzystując fakt, że jesteśmy główną platformą biznesową dla branży motoryzacyjnej na trzech kontynentach, nadal będziemy rozwijać turecki przemysł motoryzacyjny.

Wydarzenie towarzyszące „Automechanika Academy” skupi uwagę wszystkich uczestników targów na innowacjach i technologii przyszłości w branży motoryzacyjnej. Eksperci poprowadzą wykłady na temat najnowszych technologii, metod produkcji i rozwiązań wykorzystywanych w sektorze. Platforma „E-Mobility and Technologies of the Future” zgromadzi przedstawicieli firm, start-upów, uniwersytetów, których przedmiotem zainteresowania są mobilność i technologie przyszłości.

Więcej na wwwtargifrankfurt.pl

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony