ReklamaB1 ŚO - nexentire 05.04-31.12 Piotr

Ogumienie

Opony

Opony ciężarowe

Transport

Warto wiedzieć

2 miesiące temu  13.02.2024, ~ Michał Żak   Czas czytania 2 minuty

Strona 1 z 1

Webfleet, cieszące się globalnym zaufaniem rozwiązanie Bridgestone do zarządzania flotą, wprowadza swoje rozwiązania do Zjednoczonych Emiratów Arabskich (ZEA), rozszerzając swoją międzynarodową działalność na region Bliskiego Wschodu.

Ponad 60 000 klientów na całym świecie korzysta z szerokiej oferty usług Webfleet, obejmującej monitorowanie pojazdów i zasobów, kompleksowe zarządzanie flotą, gromadzenie danych diagnostycznych, optymalizację tras w czasie rzeczywistym, wskazówki dla kierowców, telematykę wideo i wiele innych.

Wprowadzenie Webfleet na rynek Zjednoczonych Emiratów Arabskich utoruje drogę do bardziej zrównoważonej przyszłości dzięki rozwiązaniom mobilnym opartym na danych, wspierającym menedżerów flot i kierowców w oszczędzaniu paliwa i redukcji emisji CO2. Pomoże to zachować zgodność ze zmieniającymi się przepisami i umożliwi elektryfikację flot przy jednoczesnym prowadzeniu rentownej i niezawodnej działalności biznesowej.

- Wprowadzenie Webfleet na rynek Zjednoczonych Emiratów Arabskich to strategiczne posunięcie i kolejny krok w naszej globalnej strategii ekspansji. Z optymizmem patrzymy na transformacyjny wpływ, jaki nasze rozwiązania będą miały na zarządzanie flotą w tym regionie. Oprócz tradycyjnych ofert telematycznych, Webfleet zapewni przedsiębiorstwom, zarówno małym, jak i dużym, przydatny wgląd w dane, aby zwiększyć wydajność operacyjną, obniżyć koszty i poprawić bezpieczeństwo na drogach, a także umożliwić prowadzenie bardziej zrównoważonej działalności - mówi Jan Maarten de Vries, President of Fleet Management Solutions w Bridgestone Mobility Solutions.

Firma Webfleet, obchodząca w tym roku 25-lecie, jest wiodącym w Europie rozwiązaniem do zarządzania flotą. Firma będzie nadal poszukiwać nowych możliwości i innowacji oraz wzmacniać pozycję menedżerów flot, kierowców i innych interesariuszy dzięki rozwiązaniom mobilnym opartym na danych.

Fot. Webfleet

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony