ReklamaB1 ŚO - automechanika dubai 26.10-16.12 Mirek

Nowości produktowe

Ogumienie

Opony

Opony osobowe

Wydarzenia

miesiąc temu  22.10.2021, ~ Rafał Dobrowolski   

Strona 1 z 1

Opony Wintrac i Wintrac Pro są już dostępne w 23 nowych rozmiarach. Produkty zostały docenione za „wzorowe osiągi”.

W tym roku firma Apollo Tyres znacznie rozszerza swoją ofertę wielokrotnie nagradzanych opon zimowych Vredestein, wprowadzając na rynek produkty w 23 nowych rozmiarach. Nowe opony, dostępne w rozmiarach od 15 do 22 cali, przystosowane są do kompaktowych, rodzinnych samochodów i pojazdów typu SUV (Wintrac), a także do samochodów sportowych i SUV (Wintrac Pro). Wprowadzenie nowych produktów zbiegło się w czasie z wieloma wyróżnieniami dla serii zimowych opon marki Vredestein, które zostały przyznane przez najlepszych w branży europejskich testerów opon.

Najnowsze opony Vredestein Wintrac, które zostaną wprowadzone na rynek w 11 nowych rozmiarach, zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu doskonałej przyczepności na drogach pokrytych śniegiem i lodem. Opony Wintrac, dla 15- i 16-calowych kół, wykonano przy użyciu mieszanki nowej generacji na bazie krzemionki o wysokiej gęstości, która zwiększa okres eksploatacji opon nawet do dodatkowych 10 000 km w porównaniu z oponami poprzedniej generacji. Dzięki ulepszonej konstrukcji bieżnika odporność na zjawisko aquaplaningu jest o 10% większa. Z kolei większa o 5% ilość gumy stykającej się z nawierzchnią znacznie poprawia przyczepność na mokrych i pokrytych śniegiem drogach.

W tym roku oferta opon Wintrac Pro marki Vredestein, która zapewnia bezkonkurencyjne osiągi nawet w najtrudniejszych warunkach pogodowych i przy prędkościach do 300 km/h, została rozszerzona o 12 nowych rozmiarów dla kół o średnicy od 17 do 22 cali. Najnowsze opony Wintrac Pro zapewniają w porównaniu z poprzednim modelem o 15% lepszą przyczepność na drogach pokrytych śniegiem i o 10% większą skuteczność hamowania na mokrych nawierzchniach, a ich indeks prędkości dla większości rozmiarów to Y.

Fot. Apollo Tyres

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 1
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony