Ogumienie

Opony

Opony osobowe

6 miesięcy temu  30.12.2019, ~ Administrator   

Strona 1 z 1

Składając zamówienie u autoryzowanego dealera Mazdy na wybrane modele aut wyprodukowane w 2019 r. można otrzymać w pakiecie komplet kół na zimowych oponach Yokohama.

Mazda i Yokohama nawiązały współpracę dotyczącą zamówień na samochody wyprodukowane w 2019 roku. Klienci, którzy wybiorą modele: Mazda 3, Mazda 6, Mazda CX-3, Mazda CX-5 i Mazda MX-5 m będą mogli dodatkowo, za 1 zł, zakupić komplet kół z zimowymi oponami BluEarth *Winter V905 na felgach Mazdy.

Brak poślizgu podczas ruszania, pewność prowadzenia, krótka droga hamowania, pewne trzymanie w zakrętach. Ta opona bardzo dobrze sprawdza się w warunkach surowej zimy - ocenia Michał Błaszak, szef serwisu autoryzowanego dealera Mazdy – Nordic Motor, po testach opon zimowych w Centrum Testowym Yokohama w Szwecji.

Yokohama BluEarth *Winter V905 to zimowe ogumienie przeznaczone do średnich i dużych aut osobowych, także SUV-ów i crossoverów. Dzięki zastosowaniu technologicznie zaawansowanej mieszanki BluEarth z dodatkiem olejku pomarańczowego model gwarantuje bezpieczną jazdę przy wysokich prędkościach, zapewniając bardzo dobrą trakcję na śniegu i mokrej drodze. Kierunkowy bieżnik z pionowymi i skośnymi rowkami o różnych kątach nachylenia zapewnia lepszą kontrolę nad pojazdem w zakrętach i przy zmianie pasów, natomiast układ przelotowych rowków „see-through” znakomity drenaż podczas deszczu i brei.

Tagi: Yokohama,

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 1
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony