ReklamaB1 ŚO - nexentire 02.02-02.03 Piotr

Ogumienie

Opony

Opony rolnicze

TARGI

Zagraniczne

3 miesiące temu  22.11.2023, ~ Michał Żak   Czas czytania 1 minuta

Strona 1 z 1

Marka Alliance firmy Yokohama Off-Highway Tires (YOHT) rozszerza swoją serię AGRI STAR II. Na tegorocznych targach AGRITECHNICA firma pokazała najnowszą propozycję dla rolników.

Z debiutem nowych opon, dostępnych jest teraz 21 rozmiarów, które obejmują pełen zakres kombinacji przednich i tylnych opon rolniczych. Gamę opon pokazano podczas targów w dniach od 12 do 18 listopada w Hanowerze.

Praktyka od czasu wprowadzenia na rynek opon Agri Star II pokazuje, że ich konstrukcja przynosi korzyści niezależnie od warunków pracy. Dzięki opracowanej przez Alliance unikalnej technologii Stratified Layer Technology (SLT) te radialne opony do ciągników zapewniają stałą przyczepność i samoczyszczenie nawet pod koniec okresu eksploatacji, a tym samym imponują doskonałymi parametrami przez długi czas.

Jest tak, ponieważ każdy klocek składa się z dwóch warstw, każdej z własnym profilem. Pierwsza warstwa z profilem wielokątowym i druga warstwa z profilem jednokątowym. Gdy wierzchnia warstwa zużyje się po zmniejszeniu wysokości bieżnika o około 40%, zaczynają działać właściwości drugiej warstwy klocków. Zmieniona geometria zapewnia stałą przyczepność i właściwości jezdne na późniejszym etapie okresu eksploatacji opony.

Fot. YOHT

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony