ReklamaB1 ŚO - automechanika dubai 26.10-16.12 Mirek

Ogumienie

Opony

Pozostałe opony

Wydarzenia

miesiąc temu  27.10.2021, ~ Rafał Dobrowolski   

Strona 1 z 1

Pojazd poruszający się na oponach terenowych Yokohama GEOLANDAR M/T G003 do SUV-ów i pickupów zajął pierwsze miejsce w klasie Trick Truck w King Shocks Laughlin Desert Classic 2021. Była to przedostatnia impreza Best In The Desert Series 2021, najlepszej serii wyścigów terenowych w Ameryce Północnej.

Wyścigi King Shocks Laughlin Desert Classic 2021 były prowadzone na trasie o długości 27 km, w ciągu dwóch dni, przy czym każdy dzień był rywalizacją na czterech okrążeniach. W sumie dystans wyniósł 219 km. Zwycięzcą został kierowca z najniższym łącznym czasem przejazdów. Klasę Trick Truck wygrał Justin Lofton jadący 2WD Jimco wyposażonym w specjalnie „dostrojone” wersje dostępnych na rynku opon GEOLANDAR M/T G003. Po wyścigu kierowca docenił je za zapewnienie
doskonałej przyczepności i osiągów niezbędnych do zwycięstwa.

Nie był to pierwszy wyścig, w którym Justin Lofton, zwyciężył na oponach GEOLANDAR. Swoim Jimco wyposażonym w GEOLANDAR M/T G003 zdobył także ogólne mistrzostwo w finale serii BlueWater Desert Challenge 2020.

Opony GEOLANDAR M/T G003

Zapewniają doskonałe osiągi na różnych rodzajach nawierzchni terenowych i charakteryzują się wyjątkowo długą żywotnością. Ich solidna i agresywna konstrukcja potęguje wrażenia z
jazdy. Opony potwierdziły swoją wysoką jakość w wielu wyścigach terenowych, w tym dwa razy finiszowały w klasie 4800 w King Shocks Area BFE Beatdown, w kwietniu ubiegłego roku. Przedostatnia seria King Shocks Laughlin Desert Classic 2021 odbyła się w dniach 23-26 września, w Laughlin, Nevada, USA.

Fot. Yokohama

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony