ReklamaB1 ŚO - automechanika 25.10-20.11 Mirek

Instalacje gazowe

ponad rok temu  31.10.2017, ~ Administrator   

Strona 1 z 1

Dowodem na duże zainteresowanie kierowców instalacjami gazowymi są tłumy na stoisku targowym firmy AC S.A. podczas targów Warsaw Moto Show. Trzeba przyznać, że producent instalacji autogaz marki STAG zaskoczył nie tylko nowościami, ale także aranżacją stoiska o powierzchni ponad 700 m2. 

- W trakcie targów Warsaw Moto Show zaprezentowaliśmy ofertę instalacji autogaz marki STAG na przykładzie konkretnych samochodów od osobowych, przez ciężarowe z silnikami Diesla, po najnowocześniejsze rozwiązania flotowe. Przybliżyliśmy fakt, że instalacja autogaz składająca się z markowych komponentów, najlepiej od jednego producenta, zamontowana w profesjonalnym warsztacie doskonale funkcjonuje i sprawdzi się niemalże w każdym pojeździe. – podsumował Marcin Dziewiątkowski, Zastępca Kierownika Działu Wsparcia Technicznego i Rozwoju AC S.A.

Tłumnie odwiedzający stoisko mieli okazję, aby poznać firmę i ofertę produktową również dzięki specjalnie przygotowanemu stoisku driftowemu. Drifterzy Kamil Dzierbicki oraz Daniel Duda, zdobywcy wysokich not w trakcie Driftingowych Mistrzostw Polski prezentowali swoje auta oraz rozdawali autografy na specjalnie do tego celu przygotowanych plakatach. Powszechne zainteresowanie wzbudzał szczególnie samochód Kamila, który jest pierwszym autem z instalacją LPG dostosowaną do warunków driftowych.

Targi były także miejscem prezentacji premierowej wersji sterownika STAG QNext Plus Rally. Stworzony w czerwonej wersji obudowy ma się kojarzyć z rajdowym klimatem pełnym pasji. Stoisko produktowe w strefie motosportu zobowiązało do pokazania drapieżnej strony produktów marki STAG, aby każdy kierowca mógł dodać charakteru swojemu autu.

Na targach zaprezentowano także siódmą generację wtrysku gazu do silników benzynowych. System podwójnego wtrysku (Dual Injection System) STAG 500 DIS zostanie wprowadzony do sprzedaży na początku przyszłego roku. Więcej o tej innowacji w naszym portalu już wkrótce.

Porozmawiamy też z Marcinem Dziewiątkowskim m.in. o wykorzystaniu instalacji LPG w motorsporcie, zasadności montażu instalacji gazowej w osobowych dieslach oraz o jakości gazu dostępnego na polskich stacjach. Zapraszamy.

A poniżej film z targów Warsaw Moto Show oraz kilka zdjęć ze stoiska STAG na Warsaw Moto Show.

Media do artykułu

W podwarszawskim Nadarzynie odbyła się trzecia edycja targów Warsaw Moto Show. To liczne gwiazdy motoryzacji i premiery samochodów. Zaprezentowano m.in. nowego SUV-a w ofercie Volkwsagena - T-Roc. Co jeszcze? 100 000 metrów kwadratowych powierzchcni, tysiąc pojazdów, dwustu wystawców. Na targach mieliśmy też, interesujący nas chyba najbardziej z zawodowego punktu widzenia, wydzielony sektor "Części i Akcesoria". Tam można było zapoznać się z ofertą producentów i dystrybutorów części samochodowych, wyposażenia warsztatowego, organizatorów szkoleń. To tej części poświęciliśmy najwięcej uwagi w naszej pierwszej relacji filmowej.

GALERIA ZDJĘĆ

Zainteresowanie instalacjami gazowymi nie słabnie
Zainteresowanie instalacjami gazowymi nie słabnie
Zainteresowanie instalacjami gazowymi nie słabnie
Zainteresowanie instalacjami gazowymi nie słabnie
Zainteresowanie instalacjami gazowymi nie słabnie
Zainteresowanie instalacjami gazowymi nie słabnie

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony