ReklamaB1 ŚO - nexentire 02.02-02.03 Piotr

Ogumienie

Transport

Wydarzenia

2 miesiące temu  04.12.2023, ~ Michał Żak   Czas czytania 2 minuty

Strona 1 z 1

Renault Trucks Polska rozszerza własną sieć serwisową przez przejęcie punktów serwisowych SJS Józef Skrzypa.

Z dniem 1 grudnia 2023 r. nastąpiły zmiany w sieci serwisowej Renault Trucks Polska w związku z przejęciem przez Volvo Polska Sp. z o. o. czterech punktów serwisowych Serwisy Józef Skrzypa, zlokalizowanych w Sycewicach, Szczecinie, Słubicach i Zielonej Górze. Od 1 grudnia lokalizacje te funkcjonują jako autoryzowane stacje Volvo Group Truck Center, obsługując jak dotychczas klientów marek Renault Trucks i Volvo Trucks.

Obecnie sieć Renault Trucks Polska obejmuje 31 serwisów, z czego 11 to serwisy własne Volvo Trucks Polska. Sieć serwisowa charakteryzuje się wysoką jakością i realizuje obsługę klienta na najwyższym poziomie, z zachowaniem standardów grupy.

- Nasze działania na poziomie marki Renault Trucks oraz grupy Volvo zmierzają do tego byśmy zapewniali naszym klientom nieprzerwaną i profesjonalną obsługę. Proces przejęcia został starannie opracowany, by nasi klienci otrzymywali usługi na najwyższym poziomie - wyjaśnił Janusz Buława, Dyrektor Generalny Renault Trucks Polska.

Wraz z ta zmianą, zespół Volvo Trucks Polska powiększył się o 119 doświadczonych i profesjonalnych pracowników, posiadających wiedzę o lokalnym rynku.

- Nasi nowi koledzy to eksperci znający lokalny rynek i potrzeby klientów marki Renault Trucks. To kluczowy element w zapewnieniu ciągłości i jakości naszych usług oraz realizacji standardów grupy -podkreślił Janusz Buława.

Sprzedaż pojazdów nowych i używanych Renault Trucks, realizowana dotychczas przez zespół handlowy Serwisy Józef Skrzypa, będzie kontynuowana bez zakłóceń przez ten sam zespół ludzi. Pracownicy odpowiadający za sprzedaż pojazdów Renault Trucks z dniem 1 grudnia dołączyli do zespołu Renault Trucks Polska.

Fot. Renault Trucks

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony