Prawo

8 miesięcy temu  08.05.2018, ~ Administrator   

Strona 1 z 1

Jak poinformował Związek Dealerów Samochodów, na zabraniu założycielskim w Warszawie powstało Stowarzyszenie Prawników Rynku Motoryzacyjnego. Stowarzyszenie będzie platformą skupiającą prawników i kancelarie świadczące obsługę prawną firm z sektora motoryzacyjnego lub chcących wejść na ten rynek albo poszerzyć na nim swoją obecność.

Celem stowarzyszenia będzie podnoszenie wiedzy oraz kwalifikacji jego członków, tak ażeby mogli oni świadczyć obsługę prawną z jeszcze większym profesjonalizmem. Prezesem Stowarzyszenia został wybrany radca prawny ZDS Paweł Tuzinek.

Stowarzyszenie skupia radców prawnych, adwokatów, doradców podatkowych i aplikantów tych zawodów, a tym samym także reprezentowane przez nich kancelarie, które obsługują firmy sektora motoryzacyjnego. Do stowarzyszenia na zebraniu założycielskim zapisało się 31 prawników i kancelarii. Na chwilę obecną, większość prawników stanowią prawnicy dealerscy, ale założenie jest takie, żeby integrowało ono środowisko prawnicze całości branży motoryzacyjnej. Prawnicy będący członkami stowarzynia będą otrzymywać Biuletyn Prawa Motoryzacyjnego, brać udział w szkoleniach i konferencjach organizowanych przez stowarzyszenie. W ciągu najbliższych tygodni na stronie internetowej stowarzyszenia zostanie również opublikowana lista rekomendacyjna prawników specjalizujących się w sektorze motoryzacyjnym.

ZDS zaprasza do udziału w Stowarzyszeniu prawników i kancelarie. Dodatkowych informacji udziela radca prawny Związku Dealerów Samochodów: Paweł Tuzinek – tel. 694 246 921, p.tuzinek@zds.org.pl

Na podstawie: www.zds.org.pl

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 2
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony