Wyposażenie warsztatu

Narzędzia w warsztacie

Warto wiedzieć

Wydarzenia

ponad rok temu  26.09.2018, ~ Administrator   

Strona 1 z 1

Narzędzia PROLINE, elektronarzędzia i maszyny TRYTON oraz ubrania robocze LAHTI PRO - to znajduje się w ofercie warszawskiej firmy Profix. Firma zapowiada rozwój, a do realizacji tego celu potrzebuje nowych powierzchni magazynowych. 15 września Krzystof Sobieraj, prezes zarządu Profix symbolicznie przeciął wstęgę i tym samym zakończona została rozbudowa centrum logistyczno-handlowego Profix w podwarszawskiej miejscowości Łomna Las. Inwestycja trwała dwanaście miesięcy. Obejmowała dobudowanie do istniejących już magazynów nowych powierzchni i połączenia ich w jeden "organizm".

Zakończony w tym roku pierwszy etap inwestycji znacząco zwiększył możliwości logistyczno- usługowe Profix. Przestrzeń magazynowa zwiększyła się o 8000 mkw, powstał także specjalnie wydzielony budynek o powierzchni 3000 mkw przeznaczony na działalność serwisowo-badawczo-usługową. Swoją siedzibę znajdą w nim trzy bardzo istotne dla klientów Profix działy: serwis, dział logowania oraz jednostka badawczo-rozwojowa.

Każde duże przedsiębiorstwo oferujące maszyny powinno posiadać w swoich strukturach jednostkę do zadań, której należy obsługa gwarancyjna, jak i pogwarancyjna sprzedawanych urządzeń. Dział taki pojawił się w Profix już w 2007 roku, w chwili kiedy na rynku zadebiutowały pierwsze elektronarzędzia oznaczone marką Tryton i Vulcan. W ciągu 11 lat obecności na rynku rodziny asortymentowe produktów tych marek rozrosły się do blisko 250 rodzajów urządzeń. Same zaś marki zdobyły uznanie klientów, a liczba corocznie sprzedawanych maszyn zamyka się dziś sześciocyfrową liczbą. Obecnie o satysfakcję użytkowników dba zespół fachowców, którzy serwisują zarówno elektronarzędzia jak i maszyny spalinowe. Nowa siedziba serwisu jest nowoczesna i przestronna.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony