Ogumienie

Serwis ogumienia

3 miesiące temu  30.04.2020, ~ Administrator   

Strona 1 z 1

Continental Opony Polska wobec sytuacji związanej z epidemii koronawirusa SARS-CoV-2 zdecydował o wsparciu warsztatów partnerskich sieci BestDrive przez obniżenie do symbolicznej złotówki półrocznej opłaty franczyzowej. Taka efektywna forma wsparcia pozwoli przedsiębiorcom – właścicielom warsztatów i serwisów, którzy zdecydowali się na współpracę z Continental, zabezpieczyć najważniejsze w tym momencie potrzeby związane z ich codziennym biznesem. 

1 zł za 6 miesięcy korzystania z franczyzy w 2020 roku dla partnerów w Polsce

Zgodnie z decyzją Continental, właściciele 57 serwisów należących do sieci BestDrive w Polsce nie muszą wnosić opłaty za pierwsze półrocze bieżącego roku w pełnej wysokości. Zapłacą jedynie 1 zł netto. Obniżka opłaty franczyzowej ułatwi serwisom nieprzerwaną kontynuację działalności w trudnej, nieprzewidzianej sytuacji rynkowej, w jakiej znaleźli się ich właściciele i pracownicy w drugim kwartale 2020 roku wskutek epidemii.

Niech to będzie bezpieczny sezon!

Zarząd Continental Opony Polska i opiekunowie sieci BestDrive są świadomi nowych wyzwań i problemów, z jakimi spotykają się aktualnie właściciele i prowadzący warsztaty motoryzacyjne. Mniejsza liczba klientów, wydłużone czasy obsługi oraz zachowawcze podejście klientów do decyzji zakupowych to jedynie część utrudnień. Jednocześnie pojawiły się nowe, dodatkowe koszty związane z zabezpieczeniem i ochroną pracowników oraz klientów. Niezbędne, wymagane nowymi przepisami wydatki przeznaczone na higienę osobistą i dezynfekcję pozwalają na utrzymanie najwyższych standardów sanitarnych i nieprzerwaną pracę serwisów. Symboliczna opłata franczyzowa ułatwi pokrycie dodatkowych kosztów lub może wspomóc utrzymanie zatrudnienia w tym trudnym okresie.

Marka BestDrive oferuje profesjonalny serwis opon i samochodów niemal we wszystkich zakątkach świata. W całej Europie sieć liczy ponad 2200 warsztatów, oferując jakość Continental w usługach związanych z oponami i obsługą samochodów. W serwisach BestDrive można m.in. kupić i wymienić opony, przeprowadzić diagnostykę, sprawdzić klimatyzację, układ hamulcowy, jezdny – i nie tylko. 

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (1)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~ Bob 1 3 miesiące temu Super ruch. Fajnie, że w tych cieżkich czasach myślą o innych.
  oceń komentarz zgłoś do moderacji
do góry strony