ReklamaB1 ŚO - nexentire 05.04-31.12 Piotr

Ogumienie

Serwis ogumienia

ponad rok temu  30.12.2021, ~ Administrator   Czas czytania 2 minuty

Strona 1 z 1

Rok 2021 był dla marki Högert Technik szczególnie istotny pod kątem rozwoju oferty narzędzi motoryzacyjnych. W portfolio znajdziemy szeroki asortyment specjalistycznych narzędzi zarówno do diagnostyki, jak i naprawy układu hamulcowego, nadwozia czy rozrządu oraz klucze i szczypce specjalne. 

W kategorii narzędzi diagnostycznych na uwagę zasługuje cyfrowy ciśnieniomierz do opon z wyświetlaczem LCD, oznaczony indeksem HT8G314. Służy on do dokładnego i powtarzalnego pomiaru ciśnienia w oponach. Zapewnia możliwość wyświetlania pomiaru w jednostkach BAR, kPa oraz PSI. Co ważne, urządzenie posiada funkcje auto kalibracji.

Ciśnieniomierz do opon charakteryzuje się szerokim zakresem pomiaru ciśnienia: 0-10 BAR, 0-1000 kPa, 0-150 PSI, 0-10 Kg/cm², a dokładność pomiaru wynosi +/- 1,5%. Cyfrowy, podświetlany wyświetlacz pozwala uniknąć błędnych odczytów. Dodatkowo, pomiar w trudnych warunkach ułatwia dioda podświetlająca wentyl, co umożliwia użycie ciśnieniomierza również w słabo oświetlonych miejscach. Wykonany został z lekkiego i trwałego tworzywa sztucznego, a jego niewielkie rozmiary i ergonomiczny kształt powodują, że zawsze może być „pod ręką”. Urządzenie przystosowane jest do wentyli typu AV i można dokonywać pomiarów w zakresie temperatury otoczenia od 5 aż do 50°C. Zasilany jest bateriami 1 x 3V CR2032 i 3 x 1,5 V LR44, natomiast dzięki automatycznemu wyłącznikowi zużycie energii jest wyjątkowo niskie.

Cyfrowy ciśnieniomierz do opon HT8G314 Högert Technik dostępny jest w sprzedaży u dystrybutorów marki na terenie całego kraju. Lista dystrybutorów znajduje się na stronie www.hoegert.com.

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony