Ogumienie

Opony

nie przegap Świat Opon

11 miesięcy temu  18.06.2019, ~ Administrator   

Strona 1 z 1

Założona w 1975 roku firma Shandong LingLong Tire Co., Ltd. to wyspecjalizowany i produkujący na szeroką skalę producent opon nastawiony na technologię i wysoką wydajność. 

Firma specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości opon do samochodów osobowych (PCR), opon radialnych do lekkich ciężarówek R17.5’ i R19.5’ (LTR) oraz opon do samochodów ciężarowych i autobusów (TBR).

Shandong LingLong Tire Co., Ltd. jest wiodącym oponiarskim przedsiębiorstwem przemysłowym na rynku chińskim, które utworzyło bazy produkcyjne w kilku chińskich miastach (Zhaoyuan, Dezhou, Liuzhou) oraz w Tajlandii. W sierpniu 2018 roku LingLong ogłosił, że w Serbii powstaje kolejna fabryka produkcyjna poza granicami Chin. Ponadto, LingLong posiada swoje centra ds. Badań i Rozwoju w chińskiej prowincji Zhaoyuan, w Pekinie i Ameryce Płn. Firma posiada również Biuro ds. Testów w Europie, założone w celu rozwoju najnowocześniejszych technologii. Produkty firmy LingLong są sprzedawane do ponad 180 krajów i regionów. Są one akceptowane przez prawie 60 producentów pojazdów, również klasy premium.

Firma Shandong LingLong Tire Co., Ltd. produkuje opony pod wieloma markami, między innymi CrossWind oraz LingLong, które są dostępne w ofercie Inter Cars. Marka CrossWind oferuje opony ciężarowe i autobusowe, a LingLong opony rolnicze i przemysłowe. Wysoka jakość produktów gwarantuje klientom bezpieczeństwo, komfort oraz dobre przebiegi. W gamie opon ciężarowych znajdziemy zarówno opony dalekobieżne, regionalne, budowlane, a także zimowe. Każdy klient może dopasować oponę do potrzeb swojej floty.

Tagi: Inter Cars,

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 4

 • 2
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 1
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony