Ogumienie

Opony

Opony przemysłowe

Opony rolnicze

ponad rok temu  01.08.2019, ~ Administrator   

Strona 1 z 1

Do klientów Inter Cars trafił nowy katalog bieżników opon rolniczych i przemysłowych na rok 2019. - Przygotowany katalog ma na celu przedstawienie oferty w sposób poglądowy. Zależało nam, aby w przejrzysty sposób przedstawić dostępną gamę produktową w zakresie ogumienia rolniczego oraz przemysłowego. Oferta została podzielona na kategorie oraz podkategorie, tak aby w czytelny sposób wskazać zastosowania produktów dostępnych w naszej ofercie - mówi Joanna Mikiel, specjalista ds. opon rolniczych i przemysłowych w Inter Cars.

Wstępem do katalogu są krótkie opisy marek, które budują ofertę opon rolniczych oraz przemysłowych w Inter Cars. W gronie tym są: Agstar, Alliance, Firestone, Galaxy, Honour, Kleber, LingLong, Maxdura, Michelin oraz Speedways.Każda podkategoria opon zaczyna się grafikami bieżników dostępnych w danej grupie, po czym w formie tabeli przedstawione są wszystkie dostępne w danej podkategorii produkty. Tabele zawierają podstawowe informacje na temat danego produktu tj. rozmiar, nazwę bieżnika, nośność / ilość płócien, typ, budowę oraz markę. W ostatniej części katalogu znajdują się informacje praktyczne, m.in. tabela indeksów nośności i tabela indeksów prędkości, a także ważne oznaczenia znajdujące się na każdej oponie rolniczej czy przemysłowej. Wyszczególnione zostały także adresy wszystkich filii Inter Cars oraz ich rozmieszczenie na mapie Polski.

Katalog bieżników rolniczych i przemysłowych w wersji drukowanej dostępny jest w filiach Inter Cars na terenie całego kraju. Z jego elektroniczną wersją można zapoznać się na TUTAJ.

Tagi: Inter Cars,

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 2
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony