Ogumienie

Opony

6 miesięcy temu  06.08.2018, ~ Bartłomiej Ryś   

Strona 1 z 2

Opony123.pl będą obecne na targach REIFEN we Frankfurcie nad Menem od 11 do 15 września 2018 na stoisku D 11 w hali 12.1. Nowe funkcje sklepu zapewniają znaczące wsparcie w doradzaniu klientom detalicznym, pomagając oszczędzać czas i zwiększać efektywność. Inne kluczowe zalety to: model biznesowy oparty na partnerstwie i możliwość współpracy jako partner serwisowy.

Opony123.pl – sklep internetowy dla klientów biznesowych, należący do Delticom, największego europejskiego sprzedawcy opon online – zaprezentuje na targach REIFEN/automechanika we Frankfurcie nad Menem swój model partnerstwa biznesowego, stworzony dla sprzedawców opon i firm motoryzacyjnych. Na naszym stoisku D 11 w hali 12.1 skupimy się na nowych zintegrowanych funkcjach sklepu, które pomagają sprzedawcom i warsztatom w obsłudze klienta. Opony123.plprzedstawi również po raz pierwszy społeczności ekspertów nowy projekt witryny internetowej, która dzięki większej przejrzystości umożliwia jeszcze wydajniejszą pracę.

Nowe funkcje sklepu: wsparcie w doradztwie

W ostatnich ulepszeniach sklepu skupiliśmy się na optymalizacji obsługi. To pozwala nam nie tylko oszczędzać pieniądze naszych klientów, ale także ich czas”, wyjaśnia Andreas Faulstich, szef Delticom B2B. „Ponadto, po raz kolejny naszym gościom przedstawimy nasze rozwiązania w zakresie zrównoważonego biznesu oponiarskiego oraz tego, w jaki sposób wyzwania związane z digitalizacją mogą być wykorzystane jako szansa dla naszego własnego rozwoju. Dzięki Opony123.pl sprzedawcy mogą czerpać korzyści z trendu wzrostowego w biznesie online i nadal pozostać niezależni.

Jedną z nowych funkcji sklepu jest „wirtualny doradca opon”, zaprezentowany po raz pierwszy na tegorocznych targach Tire Cologne, który uzupełnia widok sprzedaży wyświetlany na Opony123.pl.

„W tym trybie sklep internetowy zamiast cen zakupu sprzedawcy wyświetla jego własne ceny detaliczne”, wyjaśnia Thorsten Orbach, dyrektor działu sprzedaży w Delticom i Opony123.pl.

„Aby korzystać z tej funkcji, klienci sklepu internetowego muszą tylko najpierw podać swoje indywidualne dopłaty – ostateczna cena dla klienta końcowego będzie wówczas obliczana w czasie rzeczywistym na podstawie tych dopłat i cen zakupu.”

Dla każdej grupy produktów można ustalić oddzielną marżę. Ponadto możliwe jest określenie indywidualnej dopłaty w procentach, a także minimalnej dopłaty w złotych – lub obu.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony