Ogumienie

Opony

Opony osobowe

Wydarzenia

nie przegap Świat Opon

11 miesięcy temu  16.10.2018, ~ Administrator   

Fot. Piotr Łukaszewicz

Strona 1 z 1

Tylko zimowa opona zimą, a letnia latem - jest w stanie zapewnić maksymalny poziom bezpieczeństwa na drodze. Do tego przekonywali dziś przedstawiciele Continental Opony Polska na tradycyjnej, jesiennej konferencji prasowej.

Czym różni się bieżnik opony letniej od zimowej, a czym skład mieszanki i jak to wpływa na zachowanie opony na drodze? Na to pytanie bardzo obrazowo odpowiadał Łukasz Kusiak, product manager w Continental Opony Polska,. Wspólnie z Jarosławem Uścińskim, szefem kuchni restauracji MOONSFERA, przekonywał, że najlepsze efekty daje wykorzystywanie produktów sezonowych.

A co na rynku opon? Wiosenna i jesienna konferencja Continental to tradycyjnie szereg statystyk dotyczacych sprzedaży opon w Europie. Dziś nie było inaczej. Informowano m.in. o wzroście sprzedaży opon ciężarowych, odnotowanym przez europejskich producentów. Wynika to z tymczasowego cła nałożonego na importowane opony z Chin. Średnia chińska opona sprzedawana w Europie dzisiaj jest o 200-300 złotych droższa niż jeszcze rok temu. Statystyki prezentował Dariusz Wójcik, dyrektor generalny Continental Opony Polska

Wkrótce w portalu swiatopon.info szczegółowe informacje dotyczace statystyk sprzedaży oraz relacja filmowa z dzisiejszego spotkania. A poniżej krótka galeria zdjęć.

Poleć innym

GALERIA ZDJĘĆ

Na drodze, tak jak w kuchni, postaw na produkty sezonowe
Na drodze, tak jak w kuchni, postaw na produkty sezonowe
Na drodze, tak jak w kuchni, postaw na produkty sezonowe

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony