ReklamaB1 ŚO - nexentire 05.04-31.12 Piotr

Ogumienie

Opony

Opony osobowe

ponad rok temu  13.10.2020, ~ Administrator   Czas czytania 3 minuty

Strona 2 z 2

Należy upewnić się, że producent faktycznie określa dany model opony jako typ całoroczny – muszą koniecznie mieć z homologację zimową oznaczoną symbolem płatka śniegu na tle góry. Sam symbol M+S – popularny na oponach – to za mało. Warto także, aby nowe gumy były przynajmniej ze środkowej półki cenowej – cena odzwierciedla bowiem zaawansowanie technologii użytych w produkcji opon i jakość materiałów. Renomowani producenci dysponują lepszym zapleczem badawczym do projektowania takich mieszanek.

źródło: PZPO

Tagi: PZPO,

Komentarze (3)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~ Wiktor 3 ponad rok temu Na stronie Plusgum znajdziesz szeroki wybór opon całorocznych: https://plusgum.pl/opony-calor...
    oceń komentarz zgłoś do moderacji
  • ~ Jacek1212 2 ponad rok temu Ja trochę byłem na początku sceptyczny, bo jak wolałem rozwiązania sezonowe. Na razie testuje (stąd opony https://www.24opony.pl/opm,0,5... i nie narzekam. Trochę więcej zapłaciłem, ale zobaczymy, co będzie w lato. Teraz zima dała popalić i póki co nieźle się sprawdzają.
    oceń komentarz zgłoś do moderacji
  • ~ Rax 1 ponad rok temu Pewnie dużo zależy od marki i wykonania opon, a także stylu jazdy. Ja całoroczne opony założyłem w zeszłym roku (Yokohama Geoloandar A/T) i jak na razie nie mogę narzekać ani na komfort jazdy, ani na bezpieczeństwo. Pewnie podsumowanie będzie po 2-3 sezonach ale póki co jest nieźle.
    oceń komentarz zgłoś do moderacji
do góry strony