Ogumienie

Opony

Opony osobowe

2 miesiące temu  11.09.2020, ~ Administrator   

Strona 2 z 2

SCORPION VERDE ALL SEASON SF

Pirelli oferuje również model Scorpion Verde All Season SF, zaprojektowany dla kierowców SUV-ów i crossoverów. Jest to opona doskonale sprawdzająca się zarówno w sezonie letnim, jak i zimowym. Na jej boku znajdziemy oznaczenie M + S oraz płatka śniegu z trzema szczytami górskimi, gwarantujący bezpieczeństwo w zimowe dni. Specyficzna konstrukcja wzoru bieżnika i bloków zapewnia doskonałe prowadzenie zarówno na śniegu, jak i na mokrej nawierzchni oraz doskonałą przyczepność i stabilność boczną. Dopełnieniem atrybutów tej opony jest długa żywotność, niska emisja hałasu i niskie opory toczenia, pomagające zmniejszyć zużycie paliwa.

CARRIER ALL SEASON

Uzupełnieniem oferty opon całorocznych jest opona Pirelli Carrier All Season przeznaczona do samochodów dostawczych. Opona ta jest bardzo łatwa w prowadzeniu, ma długą żywotność, niskie opory toczenia i doskonałe osiągi w każdych warunkach. Co więcej osiągi na mokrej nawierzchni stawiają oponę Pirelli Carrier All Season w czołówce klasy. Opona ta również posiada oznaczenia M + S i płatka śniegu, aby zagwarantować wydajność w umiarkowanych warunkach zimowych.

TECHNOLOGIA SEAL INSIDE: NIE MARTW SIĘ O PRZEBICIA

Pirelli Cinturato All Season Plus i Scorpion Verde All Season są również dostępne z przełomową technologią Seal Inside, która pozwala kierowcom kontynuować jazdę po przebiciu opony bez utraty ciśnienia w przypadku uszkodzeń do czterech milimetrów. Jest to zasługą zastosowania specjalnej warstwy szczeliwa po wewnętrznej stronie opony, które natychmiast otacza wszelkie ciała obce przebijające oponę i zapobiega w ten sposób utracie ciśnienia. Po usunięciu przedmiotu szczeliwo dodatkowo wypełnia powstały otwór. Szczeliwo pokryte jest z kolei specjalną folią, która dodatkowo chroni je jeszcze przed założeniem opony na koło. Technologia Seal Inside zapewnia niezawodność samochodu, gwarantując osiągi w każdych warunkach i chroni przed utratą ciśnienia w oponie.

TECHNOLOGIA RUN FLAT

Opony całoroczne Scorpion Verde są również dostępne z opcją Self-Supporting Run Flat firmy Pirelli, która gwarantuje bezpieczeństwo idące w parze z wrażeniami jakie daje w trakcie jazdy. Opony te są specjalnie zaprojektowane, aby utrzymać stabilność samochodu w przypadku przebicia opony, umożliwiając kierowcom bezpieczne przejechanie kolejnych 80 kilometrów z maksymalną prędkością 80 km/h. Działa to dzięki wzmocnieniom wbudowanym w ścianę boczną opony, które są w stanie utrzymać ciężar samochodu, a także przenieść siły na niego działające - nawet przy całkowitym braku ciśnienia w oponach.

Tagi: Pirelli,

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony