Ogumienie

Opony

Opony ciężarowe

5 miesięcy temu  06.10.2020, ~ Administrator   

Fot. Rafał Dobrowolski

Strona 1 z 2

Prometeon Tyre Group otwiera sieć SuperTruck w Polsce podczas wirtualnej konferencji prasowej. Działająca dotychczas we Włoszech struktura powiększa swą sieć dystrybucyjną, której zasięg w niedługim czasie pozwoli objąć całą Europę i rozbudować bazę jej obecnych członków.

Punktualnie o godzinie 11 (6 października 2020 r.) przedstawiciele mediów branżowych uczestniczyli w wirtualnej konferencji prasowej Prometeon Tyre Group. W sumie 40 osób wysłuchało prelegentów z Mediolanu i polskich reprezentantów firmy – ci ostatni łączyli się z Warszawy. Najważniejszy komunikat dotyczył rozszerzenia strefy działania sieci SuperTruck.

Wspomnijmy. SuperTruck łączy niezależnych dealerów, specjalizujących się w produktach i usługach dla branży transportu drogowego. Przynależność do sieci pozwala jej członkom prowadzić działalność zarówno w charakterze podmiotów niezależnych, jak i przedstawicieli SuperTruck, oferując pakiety usług i produktów dostępnych wyłącznie dla swoich partnerów. Jednym z takich produktów jest dedykowana dla SuperTruck linia opon. Sieć wspiera swoich członków w rozwoju, zapewniając im dostęp do najnowszych technologii i specjalistycznej wiedzy, jak również do wielu usług Prometeon.

SuperTruck 

Wprowadzenie sieci SuperTruck na szybko rozwijającym się rynku polskim oznacza dla firmy przedłużenie ważnego węzła logistycznego, co jest sygnałem silnej ekspansji w branży samochodów ciężarowych.

- Strategia handlowa Prometeon Tyre Group w Europie zmierza właśnie w tym kierunku - mówi Marco Solari, CEO Prometeon Tyre Group Europe. - Naszym celem jest uzyskanie dzięki SuperTruck globalnego zasięgu usług, które zapewnią lepsze wsparcie europejskim firmom transportowym poprzez wzmocnienie niezależnych podmiotów, czerpiących korzyści z obecności w Sieci i ze specjalistycznej wiedzy technologicznej Prometeon. 

I dodał, że SuperTruck to idealne rozwiązanie, gwarantujące niezależność, koordynację i wsparcie działań jej członków. Sieć gwarantuje przejrzystość, jasne zasady i wspólne plany działania z poszanowaniem indywidualności każdego z członków. Z kolei CEO Prometeon Tyre Group East Europe, podkreślił inaugurację nowego kierunek ekspansji sieci.

- Jestem przekonany, że w kontekście scenariusza gospodarczego realizowanego obecnie przez nasz sektor, możliwość wspólnego działania zwiększy nasz potencjał, pozwalając nam lepiej sprostać wyzwaniom rynkowym przy jednoczesnym poszanowaniu dla niezależności każdego z członków – mówi Jarosław Krzempek.

GALERIA ZDJĘĆ

SuperTruck – inauguracja sieci w Polsce
SuperTruck – inauguracja sieci w Polsce

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony