Ogumienie

Opony

Opony przemysłowe

ponad rok temu  19.08.2019, ~ Administrator   

Strona 1 z 1

Solideal On-Site Service, dział serwisowy opon do wózków widłowych Camso, ogłasza oficjalne uruchomienie strony internetowej Solideal.com w języku polskim. Od tej chwili klienci w Polsce mają dostęp do spersonalizowanego serwisu opon do wózków widłowych na miejscu, na czas i online. 

Dodanie polskiej wersji językowej do strony serwisowej Solideal.com idzie w parze z rozszerzeniem działań Solideal On-Site Service: to część naszego zobowiązania do poprawy i standaryzacji oferowanych usług dla naszych klientów - mówi Krzysztof Polesiak, dyrektor zarządzający w Solideal On-Site Service w Polsce.

Poza wersją w języku polskim firma uruchamia również włoską, rosyjską i hiszpańską wersję strony serwisowej. Ta decyzja jest częścią szerszej strategii, aby jeszcze lepiej obsługiwać klientów, w tym przypadku zgodnie z ich regionalnymi potrzebami.

Solideal On-Site Service zapewnia wysokiej jakości produkty i terminowe rozwiązania serwisowe przez doświadczonych techników. Dzięki bazującej na zamówieniach usłudze montażu opon w miejscu pracy wózka widłowego, zaprojektowanej w celu maksymalizacji czasu pracy firm, klienci mogą liczyć na nas, aby uzyskać najniższe koszty operacyjne dla swoich flot transportu wewnętrznego minimalizując ewentualne przestoje - dodaje Krzysztof Polesiak.

Klienci w Polsce mogą dołączyć do zespołu Solideal On-Site Service poprzez:
Telefon: +48 22 783 35 90
E-mail: service.pl@solideal.com

Solideal On-Site Service

Zespół serwisowy Solideal On-Site Service jest największym dostawcą usług w branży i jedynym, który proponuje kompleksową ofertę spełniającą wszystkie potrzeby związane z serwisem opon do wózków widłowych. Od 20 lat jest lojalnym partnerem dla wszystkich branż transportu wewnętrznego. Dzięki największej flocie pras mobilnych do opon superelastycznych (pełnych) w Ameryce Północnej i Europie, obsługiwanej przez rozległą sieć wyspecjalizowanych techników, Solideal On-Site Service zapewnia zoptymalizowaną obsługę na miejscu, na czas, online.

Tagi: Solideal,

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony