Ogumienie

Opony

Opony przemysłowe

ponad rok temu  04.07.2019, ~ Administrator   

Strona 1 z 1

Camso zostało uhonorowane przez Toyotę nagrodą Core Value Award: Szacunek dla ludzi (Toyota Material Handling) i nagrodą Global Contribution Award (Toyota Industries Corporation).

Nagroda "Core Values Award": Szacunek dla ludzi

The Core Value Awards są częścią najważniejszych nagród Toyoty i przyznawane są dostawcom, którzy poprzez swoje działania i wyniki pełnią rolę wzorca dla branży. Camso zdobyło nagrodę w ktegorii: Respect for People.

- Nasz zespół z dumą przyjął tę nagrodę- mówi Gregory Lewandowski, dyrektor ds. sprzedaży OEM w Ameryca Północnej w Camso. - To uznanie jest dowodem na to, że nasze wartości, jak zaangażowanie, integracja czy praca zespołowa współgrają z wartościami naszych klientów i są wyraźnie widoczne i korzystne.

Toyota definiuje tę nagrodę jako wyróżnienie dla partnerów, którzy traktują swoich współpracowników i pracowników jako swój „najcenniejszy majątek”. Szeroko zakrojone działania szkoleniowe Camso, programy szkoleniowe dla pracowników oraz aktywna obecność w społecznościach na całym świecie świadczą o zaangażowaniu firmy w tym aspekcie.

Nagroda Global Contribution Award drugi rok z rzędu

Nagroda Global Contribution Award jest najbardziej prestiżową nagrodą przyznawaną dostawcom przez Toyota Industries Corp. i jest wyrazem uznania dla firm, które z powodzeniem spełniają wymagania Toyoty, dostarczając najwyższej jakości produkty i wyjątkowe usługi.

- Dla naszego zespołu nagroda ta jest wyrazem uznania dla coraz silniejszej współpracy z Toyota Industries Corporation oraz ważnego poziomu wzajemnego zaufania między naszymi organizacjami - mówi Emmanuel Marchat, dyrektor przedstawicielstwa Camso w Japonii.

Tagi: Toyota, Camso

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony